bugün

b.a.e., suudi Arabistan, bahreyn, katar, Kuveyt gibi ulkelerin suriyeli multecilere kapilarini kapatmasi olayıdır. bu anası sikişmiş müslüman korfez ülkelerinde barınan mülteci sayısı 0 (sıfır) dir.

bizim sikiklere sorsan " ama onlar bizim din kardeşimiz.. " derler. he yarram he..
(bkz: Gerçek islam bu değil)
kendi milletine zerre faydası dokunmayan, ama kendince akıllı zengin arap ülkelerinin yaptığıdır.
yaşasın islam dediğim hadise. din kardeşliğiniz nerde ulan? bi tek biz mi malız yani de alıyoruz alayını anlamış değilim.
sex partilerinden bi firsat bulabilseler belki yardım edcekler ama..

ya da allah korusun suriyeli multeciler arap şeyhlerin üzerine düşer, üstü başı sperm olur felan. hiç gerek yok bence..
oğlu bunlardan 100 milyon dolar bahşiş almaya tenezzül etmiş olan sucukçu muhasebecisinin eleştirmek için iki kelam etmediği insanlık dışı tutumdur.

yok dünya beşten büyükmüş de, yok kimsesizlerin kimsesiymişler de, yok ortada bir zulüm varsa babalarını tanımazlarmış, tepki koyarlarmış da...

işte suudi arabistan ve diğer zengin arap ülkeleri... işte kendi öz soydaşlarını, dindaşlarını, o habire eleştirdiğin avrupa'nın kabul ettiği kadar bile kabul etmiyorlar... neden iki çift laf edemiyorsun?
amerikan yavşağı olmalarıyla doğru orantılıdır.
mülteciler için "din kardeşlerimiz" diyen yandaşların eleştirmediği ve tabi ki sucukçu muhasebecisinin eleştirmemesini de eleştirmediği insanlık dışı tutumdur.

yandaşlar, sesiniz çıkmıyor, hayırdır?
neden kabul etsinler dediğim olay.

bizden ala enayi mi var?
yandaşların sessiz kaldığı insanlık dışı tutumdur.

fakat aynı şahıslar suriyelileri ülkemizde istemeyenlere )ki ben onlardan değilim) hiç utanmadan laf ederler...

yahu mültecileri soydaşlarının kabul etmemesine sesin çıkmıyor da kendileriyle belki de hiçbir bağı olmayan bir kısım yurttaşımızın onları istememesine utanmadan nasıl laf edebiliyorsun a iki yüzlü yandaş? yoksa yüzsüz mü deseydim? ikisi de doğru... kararsız kaldım.
mültecilerin oy potansiyeline ihtiyaç duymamalarından da olabilir.
nede olsa türkiyede bir kaç yıl sonra vatandaşlık hakkı verilip oy kullanması sağlanabilir.
nefislerinin petrolün etkisi altında olmasındandır. keyif pezevengi ve paranın kölesi olmalarındandır.

dua edin ulan mubarek kabe sizin topraklarınızda, yoksa o maşası olduğunuz güçler 50 kere almışlardı o petrolü sizden.
başta erdoğan olmak üzere hergün birileri avrupa'dan mülteciler için para dileniyor ama bir allah kulu para içinde yüzen arap şeyhlerine neden destek olmuyorsunuz demiyor. Müslüman ülkeler destek olmadıktan sonra Elin hristiyan avrupalısı neden yardım etsin.
Hem din hemde kan kardeşleri olan suriyelilere yardım etmezler bunlar ama petrolleri bitince görecez onları da.
Arap milletinin kendilerinden başka kimseye faydası olmadığı,okullarda din derslerinde din hocaları tarafından öğretilmeli.
şu 3 milyar euro yu verecekseniz verin atarını yapabilecek bir dünya liderleri olmadığı içindir. Biliyorlar tabi böyle sümsük liderlerle 3 milyar ı alamayacaklarını, bu yüzden o toplara hiç girmiyorlar. Yazık lan kimin ulkesiyse..
(bkz: suriyeliler bizi bıçakladı diye ağlaşan beyşehirli) kadar aptal olmamalarından mütevellit tutumdur.
niye edip lüksünü bozsunlar ki?
zaten ülkede yeterince arap var. herkes arap fetişçisi mi? akp arap görünce dayanamıyor zaafı var biliyorsunuz.