bugün

Saatçi, dudak, bir de avuç içi.
siyahi insanlara zenci denilmesinin yanlış olduğu.
Yarrak afedersin diyelim de başlığı açan arkadaş zevkten boşalsın.
rapçi , konuşurken elini kolunu aşağı yukarı hareket ettiren , ikide bir yo man diyen , kelimeleri yuvarlayarak söyleyen kişiler akla gelir. bide saatçiler malum. 30cm yi de araya kaynatmak lazım tabi.
pazarda satıcılık yapan zenciye nerelisin diye sorduğumuzda "sivas" cevabını vermesi.tabii bir de "inş cnm ya:)" capsi var.
eti negro.
yarrak afedersin *
(bkz: ku klux klan)
eski sevgilinin yeni buddy'si. nasıl dolduracaksa artık yerimi.
konuşurken e'leri açık e olarak söyledikleri için samsun ve samsunlular.
doğuştan, 10cm. daha avantajlı olmaları ilk akla gelendir.
tabi ki; baston gibi dolaşanlar, bazen de 3 ayaklı olanları hariç.

zaten, onlar da düşünülür ise; akla gelen intihar oluyor.
ilk et bebeğim, fenerbahçe'de futbolcu olan uche'nin adını koyduğum zenci oyuncak bebeğim.
senelerce beraber yattım.
Kıvırcık saçlar*, kalın dudaklar, "dostum"la biten cümleler, siyah yüzün ortasında bembeyaz parlayan inci gibi dişler ve kötü kötü şeyler.
bembeyaz dişler.

görsel
Gırtlak. *
(bkz: Zenci ile evlenen kısa boylu kadın)
genelde herkes başlığı gördüğünde 30 cm akıllarına gelıyor ama sadece onunla sınırlı değil, en hızlı adam onlarda en iyi rapçi onlarda en uzun yarrak onlarda en iyi takla atanda onlar sömürülen dışlanan toplumda onlar yanı. ekleme yapın herşeyide benden beklemeyın amk.
cetvel.
çok afedersiniz ama: (bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
ırkçılık yapanın amınakoyim*
(bkz: muhammed ali)
(bkz: malcolm x)
(bkz: mae jemison)
(bkz: emre belözoğlu)
Eti negro diyoruz, malcolm x diyoruz, geçiştiriyoruz, sol frame' ye getirip durmayın şu başlığı, ne dememizi istiyorsanız baştan söyleyin. *
Pulp fiction quentin tarantino.
(bkz: morant körfezi ayaklanması)
hatunlarinin muhtesem gotleridir efenim. Estetik doktorlarina boyle got istiyorum diye giden bir suru hatun var etrafta.