bugün

hacdan dönenlerden biraz istenip* dolapta güzelce soğutulduktan sonra yanına balık ızgara yaparak içme eylemi. *
Eksi verecek arkadaşlara not: Kafirun suresinin mealini bir açıp okuyun... Arapça anlayanlar arapçasını okusunlar...
(bkz: yan cehennem 5 kamyon kömürle geliyorum)
aptal-saptal bir sey. tanim baabinda yazdik bunu da.

o inanmadigin , benim dinimin kitabi kur'an-i kerimde kafirun suresinin ozetinde der ki "senin dinin sanadir , benim dinim bana..

oysa burada bahsedilen dinsizliktir.

dinsizlikten dem vururken , inanmadigin dinin kutsal kitabini dolama bari diline.
(bkz: zemzem suyuyla başlık açmak)
yanında deve eti ve hurma meze olarak kullanılırsa, o gece rüyada cennet görüleceği söylenen aktivite. rakının masumane tadını, zemzem suyuyla bozmaya gerenk yoktur.
(bkz: yazmayacağım bir şey yazmayacağım)
zındıkların eylemidir.
normal durumdur. zemzem suyu bir takım duygular içinde içildiği zaman kutsaldır bunun dısında bildiğin 'su' dur. normal kaynak suyundan farkı yoktur. dine bakarak konusucaksak zemzemlede içsen günah sekde içsen günah neyle içersen iç her durumda günah.
"herhangi bir suyla rakı içmek ne kadar günahsa o kadar günahı vardır. zemzem suyunu putlaştırıp günaha girmeyiniz mü'minler." - sözlük diyanet işleri başkanlığı
iç çelişki...
gerizekalıca bir davranışdır.. (bkz: allah hidayet versin!)
rakı içmek için su bulamayan alkolik bünyenin yapacağı iştir. hatta yanına meze bulamazsa mekke hurması ve okunmuş pirinç ile yapılmış meyhane pilavı bile yiyebilir.
düper insan davranışıdır.

zemzem suyu su bulunamadığı zaman rakının yanına gayet de güzel gidebilir. yok ama illa ki; "ben o kadar gerzeğim ki, hem gerzek başlık açıyorum hem de gerzek başlığın altını gerzek biçemde dolduruyorum." diyorsanız gidip bir abdest alınız.
keyifte ve macera arayışında son nokta. *
en klişesinden bir bakınızla cevaplandıralım:

(bkz: gerizekali baslik aciyorum ilgi cekiyorum)
kutsal suyla* ouzo icmekle ayni eylemdir, yanida okunmus pirincten pilav ve tatli olaraktan emvlut sekeri de varsa super olur. * * * * *
zemzem suyunun faziletini, kutsallıgını bilmeyen zihniyetin yapacağı bir davranıstır. kaldiki zemzem suyu islam dinince kutsal sayılmıs bir sudur. bu suyu alkolla karıştırıp "ahanda inadına içiyorum, hiç bi s.kim de olmadı bana" diyerek içmek cahilliğin son noktasıdır. kaldi ki bu davranısı bile bile yapmak günahların en buyuklerınden birine sahip olmanızı saglar. he ama ben inanmıyorum hiç birşeye, ben ölünce patates olucam diyorsan, orası sana kalmış patatese de saygım var.

gelelim kafirun süresi mealine; http://www.kuranikerim.com/melmalili/kafirun.htm

anlasılan sudur ki baslık islam dinini benimsemeyen birisi tarafından açılmıstır.-saygımız var- ama islam dininin kutsallarını rencide edip onlara zarar vermeye çalışan bir kişi olarak babamda olsan s.çarım agzina. hayır nedir bu islam dini ile alıp veremediginiz onu anlamıyorum. neymiş sözlükteki takkeli ve sıkmabaşları... ulan senın başını bi...

inanmıyorsan inanmadıgın şeyleri agzına alma. sen bir yana islamiyet bir yana olsun. ama yok illa yapacam diyorsan, git yap fakat sonra buraya gelıp yemek tarifi verirmiş gibi anlatma.

nedir bu; islamı lekelemeye çalısmak, yok sanki varda olmayan hatalarını ortaya çıkarmaya çalısmak, bide bu yetmıyormus gibi bunları yapanlara iyi birşey yapıyormus gibi yüceltmek.

gidin vaftiz suyuyla raki için... onu yaptıktan sonra sana tepki verenlere de, yok takkeli yok sıkmabaşlı hakaretlerine benzer laflar atabilecek misin?
saygısızlık. Dokundurma veya sirinlik yapıcam diye veya elestirel gozle bakacam diye, insanların kutsal ı ile dalga gecme hakkının kimden hangi cüretle bulundugunu sorguladıgım densizlik. Tek istegim bunu düsünen arkadasın bi kere denemesi. *
gereksiz bir davranıstır.
ha asıl amacına gelecek olursak ; sözlükte inanclarına sahip cıkıp, gelecekte daha ciddi bir konuda buna benzer entry giren yazarlara yobaz yaftası yakıstırmak için öncelikli referans noktası kovalamaktır.

(bkz: yermi lan anadolu cocugu) *
bu fanteziyi hoş gören insana, meze olarak da bol acılı .ok yemesi tavsiye edilebilir.
zemzem suyuyla rakı içilse ne olur, şaşal suyla rakı içilse ne olur; ikisi de 2 hidrojen 1 oksijen den oluşmuyor mu *
efendim su dunyanın en buyuk mucizesi, hayat kaynagı. Zemzem de sudur lakin, kutsallıgı olan, müslümanlar tarafından kutsal sayılan bir mahiyettedir. Hindular icin inek ne ise, müslümanlar icin de su o degildir. Zemzem kuyusu yalnızca bir yerde olan, ve sadece oraya gitmeyi, o sudan icmeyi deger sayan insanlar tarafından kullanılırken, inek yeryüzünde her yerde bulunan, etinden sütünden faydanılan bi hayvandır. Simdi durum boyleyken, nasıl ki hindistan da inekler kesilmeyip saygı duyuluyo ve biz sevgili yazarlar bunu kutsallıga bi ornek sayarken, bırakın nüfusunun büyük bi bolumu musluman olan bi ulkede de zemzem e saygı duyulsun. Sizi kıtsallıklarınızla basbasa bırakıyorum.
bir rivayete göre rakıyı %100 saf zemzem suyu ile içen insanın hafızası bir dananınki kadar güçlü vücudu ise bülent ersoyunki kadar çekici oluyormuş. ancak bunun için sadece zemzem suyu yeterli değil aynı zamanda fonda da sordum sarı çiçeğe ve shantel'den disco partizani çalması da gerekiyormuş.
aklı başında bir insanın yapmayacağı, mantıksız ve anlamsız sadece tahrik unsuru kokan hareket.
gayet faydalı bir iştir. rakıyı bu şekilde içenlerin başlarının göğe erdiği sıklıkça görülmüştür. nacizane tavsiyemiz, zemzem içim bakımından ekşimtrak bir tada sahip olduğundan, rakının tadınıda etkilyeceğinden kullanılmamasıdır. ama illa bu çeşit bir tat arayanlara maden sodası önerebiliriz. hem damak tadı olarak aynı tadı yakalar, hemde pek çok meseleyi hazmedebilirler.