1. 1.
    WASHINGTON - Bilim adamları sadece bir gen ekleyerek sıradan kobayları 'cin gibi' zeki kobaylar haline getirmeyi başardı. Küçük bir genetik müdahalenin zekâ üzerinde müthiş bir etkisi olabileceğini kanıtlayan deney, başta yaşa bağlı hafıza zayıflığı gibi hastalıkların tedavisi açısından iyi bir gelişme olarak görülüyor.
    1 ... kel kör kirpi
  2. 2.
    (bkz: peki zeki müren de bizi görecek mi)
    ... 6.4.r.1.$.h
  3. 3.
    anneden gelen nakildir. çocuk zekasını tamamen anneden alır. babanın hiç bir etkisi yoktur.
    ... selia
  4. 4.
    Allahın izniyle ısviçreli bilim adamlarından haber bekliyorum. An meselesi. Bi bulsunlar hemen parası neyse verip dar paçalı düşük belli şalvar tarzı sarı kot giyen apaçi emo karışımlarının tümünü kurtarıcam. Insanlık için büyük ama benim için küçük bir adım merak etmeyin.
    ... zihinsel modernizasyon
  5. 5.
    bir an önce gerçekleştirilip ulu sözlük yazarlarına enjekte etmek lazım. nakildir.
    -2 ... orantisiz zeka
  6. 6.
    zeka nakli, zekayı nakledeceğimiz beynin kabul edip etmemesine bağlıdır. sen nakil için hazırlanırsın ama bakalım o beyin kabul edecek mi zekayı. bunun bir seviye ilerisi de vardır. tam zekayı nakletmeye hazırsın ama bir bakıyosun beyin yok.
    1 ... coremax
  7. 7.
    orantısızların ihtiyacıdır.
    2 ... outremer
  8. 8.
    --spoiler--
    bir an önce gerçekleştirilip ulu sözlük yazarlarına enjekte etmek lazım. nakildir.
    --spoiler--

Şöyle cümleler kurabilenlere derhal aşılanmalıdır.
    2 ... asuregibisurat
  9. 9.
    anasına bak kızını al bile dedirtecek başlık. malum zeka anneden.
    ... kechy