bugün

zevk meselesi tabi sarılınca da bir kemik yığınıyla sarılmak istemiyor insan abartmamak lazım.
soğuktur bunlar. aslında başta iyi gibi gelirler ama balık etlinin tadını aldın mı bunlara dönüş zordur.
kuru göt ve tahta meme iticiliğidir.
aslında burda önemli olan kilosu değil yiyişme ihtimalidir.
çok fena nefes alan kızlardır.
şişman kız iticiliğine göre tercih edilen durumdur.
memeleri büyükse her erkeğin hayalidir.
fiziği, görüntüyü siktir edin. elini tutarken yanlışlıkla kırarsınız, sarılırken belini çıkartırsınız falan sonra al başına belayı. Sevişmeye hiçbir şey demiyorum. Öyle sik gibi kalırsınız.
zayıf ancak büyük göğüslü kızlar, azıcık da kalça yerindeyse burada aleyhinde sallayan hemen herkesi köpek eder çok açık söylüyorum.

bu seviyesiz girişi aynı şekilde noktalamak da istiyorum. izle beni:

(bkz: olsa da yesek)
zayıf kızın umrunda olmayan iticiliktir. zira her kadın gibi o da siktiği erkeğin niteliklerine bakar. sonuçta bir kadın arzuladığı anda bir erkek bulabilir.
aslında tatlıdırlar güzeldirler hoşturlar ama yatağa girse çıt diye kırılır o beller.
sapıkça emellerle değerlendirilen kız grubudur. Swh.
bacak bacak üstüne kolay atar bu kızlar. orta boylu ise bile .. yalarımm...
şahsi fikrimce olmayan dubuşzıbısktır. aşırı derecede bir zayıflık söz konusu değilse ideal kız bu tiplerdir efenim çok hafif bir göbek kavisi ortalama bi popo ve normal göğüslerle adamın aklını başından alabilirler. kız dediğin nazenin olur aynı bu tipler gibi. ilerdede orasinin burasinin sarkmasi zordur. hükümet kadın çekiciliği çok eskilerde kaldı. hayatın amına koyan şekilcilik insan tipindede yer buldu ama bu tipe karsi degilim ben gencler. 4x4 e degilde bi kıza sahip olduğunu hissettirler erkeğe. sarılması, uyuması, konuşması bi tatlı olur bunların. iri kadınlar gibi güçlü değildirler. kavanoz kapağı falan açamazlar ve direk erkeklerden yardım isterler bu tür konularda. bizde o anlarda erkekler olarak bi boka yaradığımızı hisseder mutlu oluruz. velhasil kelam iyidir zayıf kızlar, varolsunlar.
Zayıf kızın tam tarifi yapılması gereklidir.

Melekler e de zayıf gözüyle bakan bir zihniyetteyseniz bir an önce doktora gitmeniz gerekli.

Bazıları kırılacağını falan yazmış manyak var diye bağırası geliyor insanın.

Zayıf kızdan kasıt avurtları çökmüş , erkek memesine yakın bir tarif ise ve seks ten başka bir şeye kafamız basmıyorsa ne diyelim klavyeyi onlara bırakmak gerek vardır anlatacak çok şeyleri.

Tüm pozisyonları rahat yaparsınız, amuda bile kaldırırsınız.
kişiye göre değişir tabi ama bildiğin iskeletse bırakın o kızı. dümdüz de olmamalı yani.
Zayıf kız iticiiği diyen itici yazarın açtığı başlık.
yoktur öyle bir iticilik. (bkz: nefes alsın yeter)
Olmayan iticilik. Tam tersine bazı erkekler zayıf kızlardan daha fazla hoşlanırlar.
zayıflığı tipinide etkiler.
çok zayıf değilde derli toplu olsun yani hafif kilolu öyle yağ tulumu değilde da tatlış olsun.
bir deri bir kemik değilse cinsel ilişkide çekiciliğe dönüşen.
bir deri bir kemik değilse cinsel ilişkide çekiciliğe dönüşen.
Bacakları dolgun, göğsü şişkin olmalı.
Yok ki.

insan dediğin zayıf olur. O ki: fit.