bugün

sevgili zall'ın mevcut karizmatiklğini ve karşı konulmaz çekiciliğini kıskanan yazarın uydurması garip insan. bu tarz prim yapmalara karşı zall gereken cevabı duruşuyla verecektir.
tam tersi durumuda olabilir. zevk ve renk ilişkisini karıştırmamak iyidir iyi.*
eticin: efendim ironi vardır burda msj atmayın. bir mod. var ondan başka yakışıklı yok sanırım.
yakışıklılığını bilemem, bana bi şey ifade etmedi doğal olarak da, bu bildiğin konuşma özürlü lan! anadili mi denişik, yok "heycan" mı yaptı bilmem de.
(bkz: her kuşu siktik bir kaldı leylek)
72 ekran televizyon kadar kafası olan, tiki geçinen tiplerle kıyaslamak gerekirse, zall çok doğal biri, t-shirt artı kot pantolon kombinasyonu ile tek düşündüğünün rahatlık olduğu zaten belli, o yüzdendir ki zall sadece bir admin değil...delikanlı adam.
yakışıklı mı onu bilemem ama ilk başta kalp krizi geçirecek sanıp panik yapmamı sağladı. "dostum bu kadar heyecan yapma, rahat ol!" demek istedim kendisine.
esmer kavruklardan hoşlanan insandır.
tv'de ilk kez izlediğim ismail namı diğer zall yakışıklılık konusunda 10 üzerinden 5 alabilecek kapasitededir. sözlükteki haliyle yani görünmeyen haliyle çok daha karizmatik olan zall, çıktığı tv programında iki lafı bir araya getiremeyen, terleyen, sıkılan ve yer yer titreyen tavırlarıyla karizmayı ayaklar altına almıştır...

bununla beraber çok doğal bir insan olduğu yorumunu getirmek de doğru olacaktır. doğallığı ve temizliği her halinden belli olmaktadır.

ikinci paragraf zall'ın bu entryi okuması ihtimali nazara alınarak yazılmıştır. böyle şeylerin kusuruna bakmayacağı ve aldırmayacağı kesindir zaten *.