bugün

adamlar bunu yazabiliyorlarsa (#16027893) benimde burayı kullanan biri olarak bu soruyu sormamın garip karşılanmaması gerekir diye düşünüyorum. bu bu sözlüğün durumuyla ilgili yazacağım son şey ayrıca.

bu ve nicesi başlığın sol frameden eksik olmadığı gerçeğini hepimiz biliyoruz. ayar vermeye kalksan (ayar yazarlığı da ayrı mevzu.) pc başından ayrılamıyacağın abuklukta sığ, iğrenç fikirlerini buraya kusan insanların varlığını da normal olan herkes görüyor. artık fikir beyan etmeni ironi yapmanın, eğlenmenin neredeyse imkansız hale geldiği uludağ sözlükte buranın sahibi ne yapar, bu olanlara karşı ne hisseder, ne gibi önlemler alır kestiremiyorum burdan. ya da bu durumları engellemek bu kadar zor mu? onu da bilemiyorum.

benim basit bir kullanıcı olarak başlık kaldırmaya, mümkün olduğu kadar bu insanlara ayar vermemeye çalışmaktan başka elimden birşey gelmez. ancak sahibi olunan yerin her geçen gün bir çöplüğe dönüşmesi insana ne hissettirir merak konusudur?
gayet mantıklı bir soru olup, katıldığım düşüncedir.
saçma sapan entryler kalır hemde baş köşeye oturtulur. kaliteli yazılar 5 dakka sonra silik olur.
biraz daha dikkatli olunsa uludağ gerçekten kaliteli sözlük olur.
yersizdir.. istenen sadece hit..
tanım: cevabını alamamaktır.

bir bilmecem var ergenler
haydi sor sor
sözlük deyince belirir
acaba nedir nedir
zall deyince akla
tamam şimdi buldum
hemen onun adı gelir
para para para

öncelikle sorunsal diye bitmediği için şükrediyorum bu başlığa. hayret. sonralıkla zall ın da çok sikineydi sözlük diyor ve gidiyorum buralardan:

görsel
gereksiz sorudur. görünen köy klavuz istemez.
ardından gelişmeler ışığının yanıp yanmayacağını bekleyeceğimiz sorudur.
istemediği alenen bellidir.
istemediği yönünde cevap vereceği sorudur.
gereksizdir. istenen sadece para.
"ben parama bakarım" şeklinde cevaplayacağı sorudur.

bize bilmediğimiz bir şey söyle zallcığım.
sol framede ki başlıklara bakılarak rahatça anlaşılabilecek durumdur.
Yerinde sorudur. Kaliteli sözlüğü kim istemez ki? Önüne gelen başlık açıyor. Yok sperm yutan kız yok pembe tolga benle konuşmuyor. Bu nedir ya? Chat mekanı mı? Abidik gubidik sohbetler. Lütfen yapmayın ya.
zall ın taş mı yiyecez la biz onlarda olacak tabi diye cevap verebileceği soru'n.
gereksizdir. tüm patronlar gibi o da para gelsin gerisi vız gelir türküsünü çığırmaktadır.
(bkz: bilgini paylaş) kampanyasına karşı tutumuna göre cevabı belirecek sorudur.
Merak edilen ve cevabı bilinendir. Bugün sözlük kullanıyorum dendiğinde akıla ilk inci ekşi ve ulu geliyorsa bu yalnız ve yalnız zall ın başarısıdır. Tabi bizim de az biraz etkimiz vardır.
-zall! kaliteli bir sözlük istiyor musun?
+işin ucunda para verse tabii ki istiyorum.
kaliteli değil popüler sözlük istediğini bilmeyen yazar beyanı.
(bkz: zall kaç para kazanıyor sorunsalı)
para güctür. güc aynı zamanda kaiteli ve daha güzel işler yapmak içinde araçtır. bu değirmen sadece suyla dönmüyor sonuçta.