bugün

Çok para kazanıyor olmalı diye düşündüren problem. Allah daha çok versin o ayrı ama biz yazıyoruz o kazanıyor kardeşim. Ne yapabiliriz?
Biz buralara yazdıkça ve sözlüğü popiler ettikçe artan paradır. Biz yazalım zall kazansın. Zaten böyle olması normaldir. Allah daha çok versindir.
O değil de Reklam gelirleri de iyi diyolar zall abi bölüşsek mi ki.*
asgari ücret + sigorta + yol + yemek + agi.

çok tıklayan olursa +prim.
(bkz: sözlüğü greve kışkırtmak)
sitenin vergi ve masrafları ve kişisel masrafları da ( çay sigara vs. )çıkarırsak yaklaşık 27 bin civarıdır.
cevabı bir türlü bulunamayan sorunsaldır.
Halcilik işinden zarar ettiği söyleniyor.
görsel
Benden az kazandığı kesin. Çok fazla düşünmeye gerek yok. Düz hesap 100 bin tlsi var her ay.
baya iyi cukka indiriyor. evet.
ismini gizleyen vergi rekortmenlerinden birisidir kendisi.
Muhtemelen 20 falan.
bir haber sitesinde, sözlüğün değerinin 3 milyon dolar civarında olduğunu okumuştum. ama ne kadar doğrudur bilinmez. *

ama tüm yazarların içten içe asıl merak ettiği husus, zall'ın düzenli olarak ne kadar kazandığıdır.

ama elbette bu sır, biz yazarlar için sonsuza dek sır kalacaktır.
çok gizli kaynaklarıma göre günlük gelir 40 bin lirayı buluyormuş. adminlerin bazıları ise çok düşük ücrete yani karın tokluğuna çalışıyormuş. diğerleri zaten gönüllü. yetkilileri saymıyorum bile.

ulan zall, sadece 1 günlük kazancını o hafta en bilgi verici entryler giren kişilere dağıtsan varsa sözlük uçar gider haberin yok. diyorum sana al beni moderatör yap gör bakalım türkiye'de bir tane bile rakip sözlük kalacak mı. dinlemiyor ki.
Onu bulmem de adama o kadar para kazandırıyoruz yine de bir teşekkür bir onure edecek söz yok! Vefasız!
o kadar kazanıyor ki sayılı yazarlara maaş bağladı. bunu duyuyorsan zam istiyorum zall.
3 milyon $ mı? *