bugün

zall'ın vasiyeti ile belirlenecek kişidir.
kara murat adlı kişi olacakmış hissi veren ankettir.

(bkz: başlık parsellemenin abartılması)
(bkz: zall özel isim midir)
zall'ın ölüm şekline göre belirlenecek kişidir.. şimdi bunun suikasti var,kaza süsü var..yargılanıp idam edilme bile var. *
(bkz: yamuq)
zall'ın ölmesi halinde başlığı açanda, komik yazan çocuklarında üzüleceği ve açtığı başlığa pişman olacağı durumdur.

(bkz: evet)
(bkz: bugün duygusalım)
zall'in yerinde gozu olanlarin merak ettikleri kisidir.

ayip yahu, adamin olmesine* bu kadar merakli misiniz?
uludağ sözlük merkez camisinde öğle namazına mutakıp kılınacak cenaze namazından sonra belirlenecek kişidir.
(bkz: hanım koş zall ölmüş)*
kimilerine göre zall jr kimilerine göre ise sehzade zall olan fakat tahta gectiği vakit culus töreninden sonra ikinci zall olarak adlandiracak olan kişidir.
ya niye ölüyor ya, sözlüğü bırakıyor falan olsa tamam da, ölüm/cenaze demeyin yahu. adam daha genç. hem içimizde ölüm korkusu olanlar var di mi? (bkz: ben)

tanım: zall'in sulalesinden biri olursa, o da zall gibi sozluge yazmayan biri olur. o yuzden, bu kisi sozlugun en aktif yazari olmalidir.
(bkz: osmanlı da bundan battı)
pascal nouma.
(bkz: seri eksi oy veren ibne)
zall'ın ölmesini beklemeyedebilir. tabi ki:

(bkz: serdar facebookoglu)
RÜSTEM. *. SÖZLÜKTE SALTANAT BABADAN OĞULA GEÇER.
(bkz: zall sen kaç ben onları oyalarım)***
(bkz: hepimiz zallız hepimiz ulunun sahibiyiz)
ayrıca:

(bkz: zallar ölmez ulu bölünmez)
*
(bkz: bey koş zall ın yerine beni seçtiler)
öncelikle sözlükte taht kavgaları başlayacak, ardından veliaht prensler arasında yaşanan "eşref benim" çekişmesinden dolayı da sözlüğün fetret devrine girmesi kaçınılmaz son olacaktır. tabi bu durumu fırsat bilen, serdar facebokoğlu isimli denyo, filleriyle ankara önlerine kadar gelecek ve cenk haliyle sultan v.zall' esir alacaktır, günler süren zorlu müsabakadan sonra da sözlük düşecektir...

tabi bu durum geçici olacak olup, "kill sultan for fatih you" isimli bir cengaver çıkacak, bu duruma isyan edecek, fillerin hortumunu facebokoğluna sokacak, daha sonra sözlük kalkınma ve kalkındırma bankasını kurmakla beraber, ımf'yi de sözlükten siktir edecektir, en nihayetinde de sözlüğü çağdaş sözlükler seviyesine çıkaracaktır...

yine bu yiğit genç sözlüğün 20. yılında da ekşi sözlüğü fethetedecek adını da "öz ulu sözlük" olarak değiştirecektir...

(bkz: gelecekten haber vermek)
zall ın oğlu.