bugün

Çok doru biz bunu hepar da gördük.
bunu idrak edemeyen tiplerle benim oyum bir sayılması gibi karınca misali 3 metreden fazla göremeyen tiplerin düştüğü hazin verici durumdur. gerçekten çok yazık..
ulan ne zafer partisiymiş 3 gündür sol frame in ırzına geçtiniz. hanginiz hanginizin fake i o da belli değil. lan sunun suraasında 2% max. oy alacak parti bu. madem böyle nedir bu derdiniz bu adamlarla arkadaş.
Agabeye ya da yancığına oy vereceğime kendimi köprüden atarım daha iyi. O vebal ödenir mi amk.
tanju özcan ve mansur yavaş partiye dahil olursa hiçkimse karşılarında duramaz. bu 2 isim türkiyenin kaderini belirleyecek. önümüzdeki 3 sene içinde iskiplinin kazandığı bir ülkeye mi yoksa atatürkün kazandığı ülkeye mi evrileceğiz göreceğiz.
B u n l a r a v e r e c ğ i n i z h e r o y M ü l t e c i l e r i n G i t m e m e s i n e N e d e n o l a c a k !
şu konuları sözlükte açmayın ya bütün gün zp'lilerin ağlamalarını dinliyoruz. he he en iyisi sizsiniz diyip geçin.
Zafer partisine verilen oy boşa gitmez.
Direkt AKP'ye gider.
Siz hiç Zafer partisini eleştiren aktroll gördünüz mü.
Mansur yavaş chp zilletinden kurtulduğu vakit,
Mansur yavaş dışında diğer seçeneklere verilen bütün oylar boşa gidecek.

(bkz: Cumhurbaşkanı Mansur yavaş).
Maalesef ki %1'in altında oy alacak partidir. Ümit Özdağ'a ve Muharrem ince'ye hak veriyorum. Bugün ne Mhp Milliyetçiliği, ne de Chp Atatürkçülüğü temsil etmiyor. Haklılar Erdoğan'a karşı adam akıllı Türklüğü Atatürk ilke ve inkılaplarını savunacak muhalafet yok. Ama "ben küstüm oynamıyom" kafasıyla gidip yeni parti kurarlarsa bu Muhalif kesimin oyunu bölmekten başka bir işe yaramaz.
şu saatten sonra CHP de kazansa akp de kazansa farkı yok. 6 lı çete devleti yine eski akp gibi yönetmeye geliyor. çünkü zaten ittifakın yarısı eski akpli amk. iki ittifaka da oy vermek vatana ihanettir.
nerede aktroll hesap varsa zafer partisi aleyhine propaganda yapıyor.
not: iki partiyi de hiç desteklemiyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar