bugün

17 again ve baywatch gibi küçük filmlerde oynadığı doğrudur. Daha iyilerinde rol alabilir.
Yakışıklı ama cüce eleman. Bu yüzden çok sivrilemiyor.
görsel
Bu çocuk biraz daha gençlik filmlerinde oynasaydı bizim Arda Kural gibi olacaktı iyi olmuş böyle bir yapımda güçlü bi karakter canlandırdığı.
high school musical efsanesinden sonra bu adam bir kaç başarılı işte daha oynamasına rağmen tutunamadı bir türlü. yaşlandıkçada bir çirkinleşti sanki.
bugün doğum günü. osbir demiş.

https://www.imdb.com/name/nm1374980/?linkId=58356007
yakışıklı ve yeteneksiz. türkiye'de olsa baş tacı edilirdi, tarihi bir dizide önemli bir türk büyüğümüzü canlandırırdı.
High school musicaldan başka bi başarısı olmayan oyuncudur.
ciddi anlamda yakışıklı adamdır.

kız olsam verirdim.
Yılan gibi bakıyor, sevmiyorum. Muhtemelen o da tanısa beni sevmezdi.
boy dışında her güzelliğe sahip hemcinsim.
Yüzünü çok çirkin bulduğum çocuk.
Çok donuk ve itici şişme bebek gibi.
Nedense bana sevimsiz gelen kişilik, oyunculuğunu da pek sevmem. Ne zaman denk gelsem kaslarına değil, kaşlarına takılıyorum. odin affetsin! bu çocuğun kaşlarından ürküyorum *

Yalnız bereli falan şirin görünüyor görsel
Vucudu çok iyidir. Tebrik ediyorum kendisini.
son yıllardaki gelişimi ve oynadığı filmlerle inanılmaz sıçrama yapan bir delikanlı. özellikle gençlik filmleri comedy dedin mi ilk akla gelenlerden biri oldu.
tipsiz falan değil, kıskanmasınlar aq.

(bkz: buna benziom kıskanmaya devam kocum)
nicole kidman'a üzerini işetmiş duyduğuma göre. çok zevkli olmalı. nicole kidman diyoruz lan burada tanrıça. ölürüm ölür!!.. ayrıca bu götü sevmem ama sempatik çocuk bilmiyorum bir sevimsizliğini görmedim. filmleri de hoş olur.
edit: ne eksiliyorsunuz lan dar kafalar. nicole kidman'ı 100 km den görse patates sıçacak mallar sanki işemek bu dünyanın bir parçası değilmiş gibi davranıyor. ağzına işetmemiş ya üstüne işemiş.
şimdiki hali baş döndürecek derece de olan oyuncu.
(bkz: allah sahibine bağışlasın)
nicole kidman'ın üzerine işediği oyuncu.
18 ekim 1987' de doğmuş abd li oyuncudur. Film kariyerine başlamadan önce disney channel da bazı dizilerde rol almıştır. Film kariyerinde high school musical (2006), high school musical 2 (2007), high school musical 3 (2008) ve 17 again (17 yeniden) (2009) filmlerinde oynamıştır. Genelde warner bros ile çalışmıştır.
harika bir yüzü olan adam.

böyle biraz daha it-salaş bir tip olsa gideri var, ama böyle kozmetik güzeli gibi dolaşması ve birbirinden saçma saç modelleri yapması "otur sıfır" dememize sebep oluyor. yine de gözleri için "sana bir veriyorum" dedirtir.
vanessa hudgens dan ayrılmış olan oyuncu. genç kızların çığlıklarını duyar gibiyim.
kendisini tek bir kelimeyle anltırsak o kelime kesinlikle "itici" olmalıdır. bu ne sevimsizliktir arkadaş. bir bu, bir de bu bieber denen bokböcüü. zaten 17 again midir o film de pek kötü bir şeydi. kötü oyunculuk, sevimsizlik ne ararsan bu çocukta. bir de "ayyyy çok yakışıklı" demezler mi! kusmak istiyorum!
saç stili kötüdür. oyunculuğu fena değildir ama.
(bkz: tapılası erkekler)