bugün

eski dostları görmek her zaman iyi gelir, böyle etkinlikler hiç kaçmaz.
Zengin koca ile evlenen arkadaşlarımın biraz bana sitemli bir şekilde yaklaştığını farkettim. Ev hanımı olmamı da yadırgadılar bunun üzerine. Birazda hoşlarına gidiyordu sanki kötü bir durumda olmam öyle hissettim ne bileyim? Kimi dünyayı geziyor, kimi yurtdışında yaşıyor falan. Yinede sevdiğim insanlar. Daha mutlu olsunlar her şey en çok onlarda olsun ne diyeyim. En iyi cilt ürünlerini onlar kullansın, en pahalı markaları onlar giysin, en çok botoksu onlar yaptırsın, en çok onlar gezsin!
hepsinden uzağım. geçen bir tanesi beni bulmuş sosyal medyadan senede bir buluşuyorlarmış konaklamalı bir organizasyon antalya'da.. beni de davet ettiler. ama gitmeyi düşünmüyorum.çünkü içlerinden biri kötü bir şekilde ayrılmış olduğum ünideki sevgilim. acıkcası şimdi 30 sene sonra o'nu tekrar görmeye yüzüm yok.
eğer yıllar araya mesafeyle birlikte temassızlık ve başarısızlık da sokmuşsa mümkün olmayacak durum. güzel eşleri ve işlerinden bahsedenlerin yanında somurtup oturmak istemezsin. sırf bu yüzden onlar armadıkça aramıyor, sormuyorum.
Judas bu olayı en az 15 günde bir yaşıyor çok üzülüyorum.
pompa ihtimali varsa gidilir.
yoksa gerek yok.
her bahar "bu sene gel bari" diyorlar.