bugün

Şüphesiz ki enteresan bir olay. adam şu ana kadar yaklaşık 600.000 tl'lik faizden oldu. nerdesin lan? türkiye seni merak ediyor. şaka lan şaka, etmiyor. biliyoruz dönen dolapları.
ben miyim lan acaba?

bileti hiç kontrol etmedim.
15 senedir türkiye ekonomisi çok kötü gerçekten. Kimse milyon liraların yüzüne bakmıyor...
iki haftada 600 bin lira kayıp. vay be zenginin kaybı bile zengin amk.
Şöyle bir iddia var.

görsel
üsküdar ilçesinde isabet etmesi ile ortada dönen komplo teorilerinin biraz daha mantıklı hale gelmesine sebep olan "talihli" icraatidir.

evvelden defalarca soruldu. haftalarca devreden büyük ikramiyeler vs istanbulda hep üsküdar ankarada çankaya ve yenimahalleye nasıl denk geliyor diye. ki bu büyük ikramiyede tamamen şans eseri gene üsküdara isabet etmiş. ilginç senelerden geçiyoruz ama du bakalım.
büyük bilet dağıtıcılarına çıkmış olabilir (yani satılmamış olabilir). bir komplo teorisi üretelim. mesela x abla bilet satıyor. hepsini satamadı ve elinde kalanlara büyük paralar tuttu. siz de zengin bir müteahhitsiniz. x ablaya gittiniz dediniz ki: sen şu 500 bin çıkan bileti bana 550 bine sat. bileti aldınız. iş yaptığınız kurumun şube müdürü, bölge müdürü vs. gibi insanlara -hibe- ettiniz. o da sizin eksik/yanlış imalatlarınızı görmezden geldi. bu şekilde hesabına yüklü para girmeyerek maliyeye takılmadı. bu para da nereden geldi diye soranlara da milli piyango'dan para çıktı dedi.

bu entry'de yazan şeyler tamamen hayal ürünüdür. gerçekle uzaktan yakından alakası yoktur. üşümek istemem.
Kolin insaat muhabbeti dogrulanirsa, daha da mp alinmaz.
Hala ısrarla almamış. Gidiyor paracıklar.

görsel
bankaya koysa şu ana kadar 1 milyon 800 lira alırdı. yazık olmuş.
Hala ortaya çıkmamıştır.
Kalanlar hacıbabaya olacak belli oldu.

https://m.mynet.com/milli...ye-aktarildi-190101139599
1 buçuk aylık faiz gitti ama hemen almamak daha iyi. Şimdiye kadar planını yapıyordur.
minareye kılıf hazırlıyordur.

sen ben kazanmış olsaydık, milli piyango idaresinin kapısında sabahlardık parayı o gün faize yatırabilmek için.
adınız safiye mi ? dediğimiz tespit.
Cengiz inşaatın müdürünün bir yakınına çıktığı için, (bkz: ceo değil), henüz faizini hazırlamamışlardır. Malum, ülkede para yok.
haberlerde denildiğine göre tam 5.5 milyon faizmi negiterecekmiş kendisi bilir.
45 gün oldu. 45 günde 1 milyon 632 bin zarar etti.

https://www.ntv.com.tr/tu...ar,nwQlsT4FK0ylR4IosOwblg
öyle diyorlar. he yav he !
gerek duymuyorsa demek.
öyle bi talihli mi varmış ki?
O bilet patates oldu muhtemelen.

görsel
büyüklere masallar .