bugün

herkesin hayatında en az bir kere sorduğu soru..

benim de tüm uludağ sözlük yazarlarına yönelttiğim bir soru ayrıca.. bakın aslında merak etmiyorum. 5. sınıf, varoş, yerlerde bir gece geçireceğinizden hiç şüphem yok. sorunun nedeni sizi yaklaşık 1 aydır uğraştığım çok özel yılbaşı gecesine davet etmek. lafı çok uzatmak istemiyorum. geceyle ilgili bir kaç detay vericem sadece..

-geceye katılanlar özel minübüslerle evlerinden saat 10 gibi alınıcak. (bu saate kadar ananız, babanız, sevgiliniz veya istediğiniz biriyle vakit geçirebilirsiniz)
-özel minübüste çok özel kokteylerle yumuşutalıcaksınız
-evde müthiş bir dans şov karşılaycak sizi (bu kişilerle seks yapmak yasak)
-özel hediyeler alacaksınız noel anne ve noel babalardan ( bunlarla sevişmek serbest)
-tabiki sınırsız yabancı içki... yiyecek...

şimdilik bu kadar detay yeter. ev sarıyer'de. tabiki villa. kalıcak yer sorunumuz yok. partime katılmak isteyenler özelden mesaj atabilirler. kontenjan uludağ sözlük yazarları için kısıtlı.. maalesef..! ayrıca unutmayın ki daha önce bana mesaj atıp bağlılığını bildirenler öncelikli.. itaat konusunda ne kadar hassas bir yapım olduğunu biliyorsunuz. şimdi çıkmam lazım çünkü her şeyle özel olarak ben ilgileniyorum. bu yüzden yoğunum. bu daveti gırgır makara sananlar zaten bu hayatta sürpriz denen şeyleri, tarihi geceleri, büyük şaşırmaları hiç yaşamayanlar.. ömrünüzün sonuna kadar unutamayacağınız bir gece için bu fırsatı kaçırmayın. tekrardan iyi seneler.. partide görüşürüz.
(bkz: (#6892322))
evimde. uludağ sözlük ile makara kukara yapmayı düşünüyorum eğlenceli olacağına eminim isteyen ulu sözlük yazarları katılabilir. davetiye yok, her aklına esen gelebilir. başımızın üstünde yeri var. içkiler uludağ sözlük moderasyonu hesabına yazdırılabilir.
(bkz: yılbaşında topluca allah a isyan ediyoruz zirvesi)
(bkz: yıl sensin başı da sana girsin)* *
ekstra bir iş var belki ona giderim bu borçların arasında iyi para olmasına karşı devede kulak bile değil.
ya da evde kedimle sünger bob izler votka içerim.
menüde henüz bir şey düşünmedim.
beni ancak bir mucize kurtarır.
sizin menüde neler var.
Netflix'de Erotik film, likör, çikolata ve bir paket peçete.
Yemek ,TV, içecek.
rakıgil bana içilmeye gelecekler !..
alkol sonra uyku.
Plan yok finallere hazırlanacağım.
Yatıp uyumak.
Uludağda kişi başı 80 binden yer ayırttık. Sabaha kadar vur patlasın çal oynasın.
Sıçana kadar içmek sonra dışarı çıkmak.
Hamsi aldim.
Nöbet tutucağım.bütün yılım nöbet tutarak geçer diye çok korkuyorum. Sanki tüm yılım nöbet tutmakla geçmemiş gibi.
yılbaşına çalışarak girecek olmaktan ötürü bu geceyi erken yılbaşı ilan ettim kendim için. yiyip, içip televizyon karşısında uyuyakalacağım. çalışmasam da olacağı buydu ya neyse.
eşimin pişirdiği yemeklerle anneme yemeğe gidip tv seyredeceğiz.
(bkz: standart)
yalova ziyareti. ama özel bir plan değil.
Yorganın altında cenin pozisyonunda kulağımda kulaklık, belki bir iki damla yaş ile..
işcem. Ama şey ödev, makale, tezle filan.
görsel

noel babanın ceddini sikecem.
Ailecek çay çekirdek eşliğinde o ses Türkiye izleyeceğiz gibi duruyor Büyük çoğunluk gibi. ek olarak 00.01'de balkondan havai fişek izlemek var. Mis gibi fakir eğlencesi.
hicbi sey.