bugün

avm ya da metroya giden yürüyen merdivenleri mesken tutmuş bazı insanlar var.
bunlar başka hiçbir yer kalmamış gibi bu merdivenlerde sarılıyor, hatta öpüşüyorlar.
ne yaptıkları umrumda hiç değil ama nerede yaptıkları beni biraz ilgilendiriyor.

ya gerizekalı zaten 20 saniye o merdivenin aşağı ulaşması. sen nasıl rahat bi şekilde merdiven biticek mi diye huzursuzlanmadan öpüşebiliyosun o kızla.

erkekler zaten görgüsüzlükte sınır tanımıyor ama bi kızın bu tarz hareketleri böyle ortamlarda yapmayı kabul etmesini de anlamıyorum.

size çok sinirliyim.
size ne efendiler ? bırakın sevişsinler. bırakın öpüşsünler. sevginin neresi rahatsız edici amına koyayım siz yapamıyorsunuz diye niye bok atıyorsunuz ?
Çekirdekte varsa geyiğin dibine vuruyorlardır.

Edit:gıss soran olursa sadece arkadaşız tamam.
bizim buralarda bir laf vardır. şaddak delisi diye. ege yöresinde yaşayan varsa bilir. böyle vıcık vıcıklık hep olgunlaşamamakla alakalı. hiç 25 üzeri çiftlerde görmedim böyle şeyler... hep 16-17 yaşında liseli bebeler ya da şaddaklığın son evresinde olup hayatın göte gireceğini anlamış okul bitince asalak gibi ortada kalacağını idrak etmiş bari son demlerimi tadını çıkartarak geçireyim sonra okul bitip atanamayınca bu bile yüzüme bakmaz diyerek hayata hala sevişebiliyorum öyleyse varım diye tutunmaya çalışan üniversiteli tipler yapar... çok da ciddiye almayınız.
Bu merdivenlerin afrodizyak etkisi olabilir. Neyden üretiyorlarsa artık endorfin seviyesini de yükseltiyor galiba. Kavgalı binen çiftler sarılarak iniyorlar. ilişki koçluğu görevini tek başına başarıyla üstleniyor bu koca yürekli merdivenler. Uzunluğundan dolayı metro merdivenleri avm merdivenlerine göre daha fazla tercih ediliyor.
aşkın yeri mi var dürrük. insanların aşkını sevginisini kıskanmayı bırakın da azıcık insan olun. isteyen istediğini istediği yerde istediği gibi istediği yerinden öper. sen de öyle mal gibi bakarsın. yobazlıktan yazdığını da sanmıyorum bunu. saf kıskançlıktan.
Demek kaybetmiş olmamın sebebi bundan ibaretmiş. Çünkü ben kullanmayıp, yanda ki merdivenleri koşarak çıkmayı seviyorum.
yeri gelmişken insan olmanın yollarından bazılarını videoda bulabilirsiniz. sizdeki sorun nedir belki videoda cevap bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=p8v8f42elmM
Kızın aşktan başı dönmüş olacak ki "ay sedat gidiyor bu ya" dediğini hem gördüm hem duydum aq.
Sedat allah sana sabır versin moruk.
Peki yürüyen merdivende kizin yada erkeğin arkasındaki insana bi bakış atıp sonra sevgilisine dönüp opusmesine ne demeli.

Bizi mi kiskandirmaya calisiyonuz mk o an ki tek dusuncemiz yürüyen merdiven bitse de bunlardan kurtulsak diye geciriyoruz.
Sanki onları birbirinden ayıracağız. Gidin evinize kardeşim. https://youtu.be/HpbnLI8ocUw
Şlaps şlups sesleriyle sinirlerimi bozmaktadırlar. Yürüyen merdivenle öpüşmeyen sevgilileri silkiyorlar herhalde.
Bazı merdivenler o kadar uzun ki, yolculuk boyunca ilişkinin tüm evreleri yaşanabiliyor. Mutlu mesut binip de kavga edip ayrılanları gördü bu gözler.
(bkz: yenikapı metrosu)
(bkz: ayazağa metrosu)
Ortalık yerde aşk yaşayan çiftlerdir.

Milletin acelesi var sizinle mi uğraşsın çekilin kenara.