bugün

her kadının dolabından eksik etmediği fakat giymeye de cesaret edemediği ayakkabıdır. hele özenip özenip bir karış topuğu olan ayakkabıları giyip sokağa çıkmıyorlar mı deli oluyorum. ayakları başka yere basıyor vücudu başka yöne gidiyor. genelde kısa boyluların tercihidir ama yürüyemiyorsun işte kardeşim giyme şunu.

görsel
2011-2012 sezonunda yeni modellerle oldukça trend olmuş ayakkabı çeşidi. ayrıca da ayak fantezisi olayına renk katan faktörlerden biri.
Bacaklari guzel gosteren ayakkabidir.
apartman topuk denen ve bir dallamanın gaflet anında icat edip piyasaya sürdüğü modelin yanında kıyas kabul etmeyecek derecede zariftir.

önü açık olan ve bakımlı parmakları gösteren modelleri daha iç gıcıklayıcıdır. özellikle ince bilekli bayanlarda dar ve kısa eteklerle çok estetik bir görüntü oluşturur.

buna mukabil, yürüme esnasında ayağı sürekli olarak öne doğru zorladığından devamlı giyildiği taktirde parmaklarda deformasyonlara ve üst-üste binmelere neden olur.

- o güzel, o öpülesi parmaklar eğrlip-bükülür, çirkinleşir ve itici bir hal alırlar.
uzun süre ayakta kalınacak olan organizasyonlarda, kullanımı ikilemi haftalar öncesinden akılları meşgul edendir. her yüksek topuklu kullanılan uzun gün sonrası tövbe edilmişliği geçmişten günümüze ışık tutsa da vazgeçilmiyor meretten.
görsel
her kadının sıklıkla giymesi gereken, hem bizzati kendisi seksi olan ama asıl önemlisi vücudu toparlayan kadınsı bir ürün. giyin.
Niye giyildigi bir turlu anlasilamayan ayakkabi.
30 cm topukla dizlerini buke buke ilk insanlar gibi yuruyen hatunlar neden bu eziyeti cekerler hic anlamam.
Duz ayakkabi giyin yok cok zaruri ise 10-15 cm topuk yeterlidir.
sevişme sırasında kadında acayip tahrik edici unsurdur.
ayak yapısına terstir. giyilmemelidir.
tabi isteyen giyer keyfinin kÂhyası değilim.
erkeklerin ayaklarında boy kompleksini belli eden ayakkabıdır. normal günlerde basket ayakkabısı giyenler buna örnektir.
(bkz: nike air)
Uzun süre giydikten sonra ayaklarımın anasını ağlatan ve kadının karakterini belirten ayakkabı türü. Topuklu ayakkabı giyen kadın hertürlü acıya katlanabilecek kadındır, kadın gibi kadındır.
Kadın erkek farketmez seksi gösteriyor. Bi de ayrıca (bkz: tayt candır).
başka insanlar tarafından farkedilip beğenilmeyi rahatına tercih eden kızların sıkça giydiği ayak düşmanı ayakkabı çeşidi.

özel günlerde giyersiniz anlarım. sonuçta şık duruyor gerçekten. ama sürekli bir topuklu giyip kendine eziyet etmek ne demektir? bir de en kötüsü o ayaklar zamanla o kadar kötü hale gelir ki.. topuklarında yara bandıyla gezerler, parmakları nasır tutmaya başlar, su toplar, (yazın giyenlerin) alacalı bulacalı renkleri kararır.. yazık gerçekten. iki iltifat alıcam beğenilicem diye bunu niye yapıyorsunuz kendinize? özgüveniniz falan mı düşük de ayakkabıya güveniyorsunuz nedir?

bir de yürüyemeyen ama inadına yürüyorum işte diyip sürekli giyenler yok mu.. boyumu uzattım sanıyor ama kambur geziyor farkında değil.
Topuk boyu yükseldikçe rahatlık artar,gördükçe alırım.
jartiyerle birleştiğinde erkekler üzerinde hidrojen bombası etkisi yaratır.
şık olduğu tartışılmaz ayakkabı türü. Ancak ben daha rahat olanına raslamadım. Bu arada rahat olup şık olan ayakkabıya da rastlamadım o da ayrı bir başlığın konusu .
ihtiyaçtan çok eziyettir,

kendini eksik hissedenler,

tamamlamak için türlü şeyler denerler,
giymeyeni kadından saymadigim ayakkabı cesiti.
tacones lejanos'tur. Bir pedro almodovar filmidir.
uzun boyluların pek işinin olmadığı ayakkabıdır.
giyildiğinde yeni doğan bir zürafanın ilk adımları görüntüsünü veren ayakkabı çeşidi.
kadına yapılacak büyük işkencelerin başında gelir, eziyettir! seksilik katıyor diyenler olabilir seksler ve renkler tartışılmaz.
Kadinda cok estetik durur, eger yurumesini bilirse.
genelde 5 ila 12 cm arasında değişmektedir. sevgilinizin boyunu uzatır size yakın olur birden o yüzden minyon tipli kızlarla çıkmak moralinize iyi gelir yoksa 1.70 boyunda sevgiliniz 1.85 olur yanında ufak tefek kalır kompleks yaparsınız. *