1. 1.
  reyhanlı saldırısının planlayıcısı, onlarca insanın katili. suçunu itiraf etmiş. soyismiyle hiç müsemma olmayan bir hayvan. elbette işlediği suçlarda yalnız değildi. bu ve reina saldırganı yardımcılarıyla beraber kurşuna dizileceklerse böyle bir rererandumda evet oyu kullanırım.
  ... sinirleniyorum yine
 2. 2.
  Suriye istihbaratı tarafından yönlendirildiği iddia edilen kişi. Yakalanmış.

  Reyhanlı saldırısı planlayıcısı.

  Esasında bizim desteklediğimiz öso nasıl suriyede canlar aldıysa suriye de reyhanlı'yı öyle görüyor. Maalesef öyle. Karşılıklı diyor.

  Not: zamanlama da manidar. Tam idlib kaosu varken, biri yakalanıyor. Nereden bilelim söylediklerinin ezberletilmediğini.
  3 -1 ... muhendis tarihci
 3. 3.
  idlib öncesi yakalanması da tesadüf olmuş yav canım...
  2 ... richard harrow
 4. 4.
  saldırı emrini suriye istihbaratından aldığını itiraf etmiş. bizim ülkemizde ki esedci vatan hainleri de burda.
  yusuf nazik

  -ya ama deme öyle, ak partili olmayan herkes vatan haini zaten ühü ühü.
  1 -2 ... kemalist tokatlayan
 5. 5.
  Reyhanlı'yı suriye devleti planlamış diye servis ettiler bu iti. Bakalım hükümetin bu sefer planı ne.

  Bana direk 11 eylül'ü hatırlattı nedense bu olay.
  1 ... icimi dokmeye geldim
 6. 6.
  Nazik, Türk bayrağı önünde verdiği ilk ifadesinde, "Suriye ve Suriye istihbaratı emretti. Suriye istihbaratından görevli olan Hacı kod adlı Muhammed emretti. Türkiye devletinden kaçamadım, pişmanım, beni Suriye’den yakalayıp getirdiler. Suriye’deki arkadaşlarıma sesleniyorum, yol yakınken dönün. Türk devleti bize sahip çıkar, kendi devletimiz bize sahip çıkar. Suriye devletine de sesleniyorum, Türkiye devleti çok büyüktür bunun hesabını elbet sizden soracak." ifadelerini kullandı.

  demiş.

  https://www.haberturk.com...e-boyle-getirildi-2139115

  verdiği ifade ile, saldırının bir numara ismi nasır eskiocak'ın ifadeleri uyuşuyor. o da hacı diye birinden bahsediyor.

  http://www.hurriyet.com.t...eskiocak-konustu-23513347

  daha önce bi arap sitesi, katliamın emrinin olduğu istihbarat belgesini yayınlamıştı

  https://www.zamanalwsl.net/news/article/60337

  ama bizdeki bazı tipler "yok yeaa rejim yapmamıştır tc yapmıştır" demeye getiriyor. bu tipler şeye benziyor, zamanında kendini mehdi ilan eden biri için minareden atlayan bazı süper zekalılar vardı 4-5 asır önce. aynı kitle işte.
  1 -2 ... daikokuten
 7. 7.
  yusuf nazik emirleri heysel topalca'dan alıyor ise lazkiye'de esad'ın kalesinde nasıl saklanıyor. niye rejim izin veriyor? ayrıca lazkiye'de bir ışidcinin barınması ne kadar kolay olabilir? ki orada da emir aldık demiyor "bize bu tezgahı kuran o olabilir" diyor. saldırının bir numarası nasır eskiocak ise, ifadelerinde birçok kez yusuf nazik'in adını veriyor. aynı ifadelerde yusuf nazik'in esad'ın amcaoğlu halil esad'ın sürekli yanına gidip geldiğinden bahsediyor. paraları nasıl anlaştığı, o paralarla ne yapacakları, bombaları nasıl geçirdikleri hepsini anlatıyor. ışid terör örgütü de türkiye'de birçok katliama imza attı. hepsinin davalarında isimler belli. yani türkiye neden ışid'i aklamak istesin? "bakın rejim de masum değil" demek için mi? zaten 1960'lardan beri tüm batılı ülkelere göre terörü finanse eden ve destekleyen bir ülke suriye. inatla rejim yapmaz böyle şey denmesi tuhaf. o rejim neler yapar neler türkiye'ye karşı;

  25 ocak 1996: http://oi63.tinypic.com/6qelx1.jpg

  bizler için terörist farketmez. ışidci olmuş, el kaideci olmuş, nusracı olmuş, acilci olmuş, pkkcı olmuş. türkiye'ye düşman ne kadar terör örgütü varsa hepsine karşıyız. bu terörist "emirleri ışidten aldım" deseydi haberi öyle yazardık, ona göre yazardık.
  -1 ... daikokuten
 8. 8.
  Al sana 2. Kaynak.

  https://odatv.com/reyhanl...stlendi-0110131200_m.html

  El nusra'nın bomba yüklü aracıyla saldırının yapıldığı kanıtlarla sabit.

  Bildirileri falan geçtim .
  2 ... muhendis tarihci
 9. 9.
  bana kalırsa parayla satın alınmış birisidir. reyhanlı saldırısını cihatçı teröristlerin yaptığını dünya alem biliyor hatta kendileri üstlendi. idlib operasyonu yaklaşırken böyle bir tiyatronun olması manidar zaten, anlaşılan erdoğan cihatçıları yedirmek istemiyor ve suriye hükümetini kamuoyuna düşman olarak göstererek 5 yıl önce yapmak istediğini gerçekleştirmek istiyor. yani suriye'ye karşı savaş.
  1 -1 ... meyna
 10. 10.
  Bunun Rejim'in ve Rusya'nin kalesi olan Lazkiye'den Türkiye Cumhuriyeti topraklarına paket edilip getirilmesi ve Esed'in suspus edilisi bana nedense Erdogan'nin Tahranda findik fıstık yemesini hatırlattı.
  ... thetruthforreal