bugün

geçen gün beni evimde buldu ve aldığım kargoyu tam 3 gün sonra evime getirdi. çığlıklar attık , kargocuyu omuzlara aldık ve sahil boyunca gezdirdik. konfetiler falan , fişekler patladı.

şu an karrgom geldiğinden ; daha önce adak adadığım koyunu kesmek için hayvan pazarındayım ...

ulan her şey ne kadar pahalı ya burada.
asla ve asla yine asla bir daha çalışmayacağım kargo (?) şirketi.
edit: sinirim geçsin döşeyeceğim buradan.
"kargonuz teslime cikartilmis ancak "Sinirli Teslimat Gunu, nedeniyle teslim edilememistir." diye mesaj atan kargo şirketi.
ben de diyorum sinirli teslimat günü ne ola ki, sınırlı terlimat günüymüş.
neyse seneye gelir herhalde kargo.
hayatımda gördüğüm tanıdığım en sorumsuz kargo şirketi.
hele bursa'da arabayatağı şubesi var düşman başına. izmir'den 1 günde bursa'ya gelen kargo 5 gündür bana teslim edilemedi.
pişkinliklerine hele hiç diyecek yok. arkadaş insan 4-5 kere kargo getirdiği adresi nasıl bulamaz ya. adres bulanamamış deyip kargoyu geri götürüyorlarlar. keyfimiz istemedi getirmedik deseler daha az sinirlenirim.
kullanmaktan imtina ettiğim fakat bütün büyük firmalarla anlaşma yapmış sorumsuz kargo şirketidir.

telefonlara bakmazlar, kargonun kutusunun içine edilmişir. Uzak durulması gereken kargo şirketidir.
Pazartesi yapılması gereken teslimat perşembe gününe aksadı. Perşembe günü de onlar getirmedi, kendimiz aldık.

2 defa yanlış şubeye gönderildi. Biri haftasonuna denk geldi, cumArtesi gelmesi gereken kargo paZartesi Akşamına aksadı. 2.sini son anda kurtardık.

Kullanmayın, kullandırtmayın efem.
iki tane beyaz eşya aldık eve, eskilerde yazlığa gidecekti. Firmayı aradık bize iki makine için izmire taşımaya 249 lira istediler. parayı ödedik, elemanlar geldi. ihale o zaman başlıyor. Beyaz eşyaların birinde babamla yeni makineden çıkan köpükleri kaplarken dışarı çıkmış boyut itibariyle. Bi genç bide büyük bi eleman geldi. valideye yenge bu çıkıntı 300 lira yapar maliyeti deyince valide çıldırdı. Büyük olan fikir verirken ufak olan ya gidelim abi işimiz var falan dedi ve gitmeye çalıştı bende bağırdım kime trip atıyorsun lan sen buraya gel diye. Neyse ayarladık 300 lira onada tamam. Ertesi gün yola çıkıcaz 10 da aradık geliyorlar, 12 de aradık tamam az kaldı.saat 7 oldu ve gelmediler. Biz hayatımızda bu kadar rezil edilmedik. kullanmayın kullandırtmayın.
eve gelmeden geldik bulamadik diyen firma. Hani diyorum ihbar kagidi yok. kem kum ediyorlar. kullanilmamasi gereken bir kargo sirketi.
Kullanmayın kardeşim. Bize ait kargoyu hem getirmiyorlar hemde transfer merkezinden bize teslim etmiyorlar. Güvenliği gırtlaklıyordum. Anca öyle teslim alabildim.
Arayıp 'şuradayız, gelin' diyen kargo firması. Bir aras iki yurtiçi kesinlikle kullanılmaması gerekiyor.
gelmiyorsa Şikayetvar.com dan şikayet edilmesi gereken kargo. Bir gün sonra arayıp "bizi şikayetvar.com dan şikayet etmişiniz. Kargonuz bugün içinde teslim edilecektir" derler ve kargo gelir. Yani "şikayet etmesen bir hafta daha bekleticektik aslında hiç iyi olmadı bu" demek istiyorlar.
galatasaray'dan haber getiren postacım.
Sürat Kargo olmasaydı hakkında çemkirebilirdim ama allahıma şükürler olsun sürat'le karşılaştırıldığında galaksiler arası süper taşımacılık ve kargo şirketi olarak anılması gerekir.
acenta sistemi ile çalışan firma. acentalara belli bir kota koyan ama işin karını zararını vergisini algısını araba masraflarını eleman masraflarını bu acentanın üstüne yükleyen firma. acenta sahipleri de hem kotayı doldurabilmek ama zarar da etmemek için maliyetleri kısma derdinde. bu da gün geçtikçe hizmet kalitesini düşürmekte. sabah dağıtıma çıkan kargo akşam olur hala yetişmez ertesi güne devreder. öğlenden sonra şubeye geen kargolar o gün dağıtıma çıkmaz. hep bu sistemin, sermayeye yatırım yapmamanın eseri.
dün 13:00 sularında istanbul'dan kargoya verilen ürünü bugün 16:00 sularında Antalya'da teslim almamı sağlayan kargo firmasıdır.
Herkesin şikayet ettiği, ne hikmektse en hızlı ve güvenli bulduğum kargo şirketi. Dün akşam 8'de kargoya verilen ürünüm 9'da bulunduğum ilçeye, bu sabah 10'da ise elime ulaştı.
Kargonuzu komşuya verdik oradan alınız diyen şirket. LoL. Kısa süreli sersemliğimi atlattıktan sonra siz benim kargomu nasıl baskasına verirsiniz üstelik komşum 2 haftadır evde yok dedim. Biz bir araştıralım deyip topuklarını götlerine vura vura kaçtılar ve birdaha da dönmediler. Olan idefixten sipariş verdiğim kitaba oldu. Ya kitabımı kaybettiler ya da değerli bisey sanıp ceplediler. Çok sorumsuzlar tavsiye etmiyorum.
evet. zamanında getirilmiyor maalesef. aras kargo kat kat daha iyidir.
müşterilerin yurtiçi kargo'dan beklediği hizmeti, yurtiçi kargo'nun şu anki fiyat tarifesi üzerinden sağlaması imkansızdır. taksi konforu ve imkanlarına halk otobüsü fiyatları ile ulaşmayı istemek gibidir. müşterilerinde şu an ki fiyatların üzerinde bir fiyat ödemeleri imkansız olmasa bile çok çok zordur.

bazı müşteriler bunun farkında bile olsalar biraz cehalet, sınırsız egoizm ile şikayet eder dururlar.
Evde olmama rağmen kapıya "Geldik, bulamadık." Şeklinde yazıyı asıp gittiklerinden ve tekrar getirmelerini istediğimde şubeye gelip almanız gerekiyor dediklerinden sonra kullanmayı bıraktığım kargodur. Bunu birçok kişiye yaptıklarını duydum.
Bir sürü sıkıntısına rağmen sektörün en iyisi.
Düşün artık diğerlerin halini.
saçma sapan işletilen kargo firması. 9da şubeye giden paketi öğlen dağıtımına çıkarmayıp, şubeye varış zamanını güncelliyorlar. arayayım dediğinizde de kimse açmıyor. hadi bakalım gelecek mi kargo. alternatif sunmayan hepsiburada yada selam olsun.
bugün sistemin Türkiye genelinde olmadigi kargo firması. Böyle durumlarda sadece genel Müdürlük bilir
ne zaman geleceğini.
kargoyu eve getirmekten aciz kargocu müsvetteleri. lan eve getirin arkadaş illa gelip şubeden mi almak zorundayız? parasını veriyoruz yahu internetten bişe alıyoruz adresi boşa mı alıyorsunuz? madem eve gelmeyecen ne adres istiyon.
ankara'dan yollanan gönderiyi kaç günde kocaeli'ye getireceği merakla beklenen kargo şirketi.