bugün

türk kızlarının itici olması gibi bir özelliktir neticede.
genelde akdeniz insanları güzeldir.
2012 eurovisionda yunanistan'ı temsil eden eleftheria eleftheriou'yı gördükten sonraki oluşan düşünce.

not: beyaz showa çıktığı bölümü izlerseniz aşık olabilirsiniz.
doğru önermedir. fakat türk kızlarından pek de farkları da yoktur.

hem fiziksel hem kültürel hem iklimsel kısacası aklınıza gelebilecek çoğu faktörde şu dünyada türklere en çok benzeyen milletlerin başında yunanlılar gelir. tarih boyunca beraber yaşadığımız için kültürümüz benzer, alışkanlıklarımız benzer.. iklimimiz, coğrafyamız aynı olduğu için insan profilleri, fiziksel görünümleri benzer. sanıldıgnın aksine tüm yunan erkekleri ve kızları sarı saçlı mavi gözlü değildir. bizim adanalılar gibi pos ve kara bıyıklı, esmer insanları da pek tabi mevcuttur.

o nedenle yunan kızlarının özel olarak türk kızlarından pek de fazla bir çekiciliğe sahip oldugunu sanmıyorum. komşunun tavuğu komşuya kaz görünmüş olabilir en fazla.
(bkz: bir abazanın günlüğü)
(bkz: nefes alsın yeter)
(bkz: kızlar kızlar gelem mi)
(bkz: mustafa sandal)
(bkz: doğru söze ne denir)
Candırlar can !
lol yurdum abazasina herkes güzel. nasilsa deneme sansi olmadigi insanlar ise en güzel. böyle abazan basliklari cok seviyorum sözlük.

Not: Ben bir tane bile, evet bir tane bile, cok yakisikli ya da güzelini görmedim. Birakin ya yok iranli güzel, yok yunan güzel amk sanki bu ülkede her cesit insan yok. Türk erkegi nedense pek cesitli degilken Türk kizlari gayet cesitli. Beyaz tenlisi, esmeri, uzunu, kisasi...

ha sana güzel olani bakmayabilir. O konuda haklisin. Türk kizinin güzeli de, Türk erkeginin yakisiklisi da kici havadadir. öyle olunca sende kendini rus kizi güzel, bilmem ne kizi güzel tesellilerine verecegine, neyini gelistirebilirsen ona odaklan. Biraz kültürlü ol, spor yap, azicik giyinmeyi ögren, para kazanmanin yolunu bul. yap bir sey, yolunu bul. sana türk kizi erkegi bakmiyorsa büyük ihtimalle diger milletler de pek uzun boylu bakmayacaktir. Böyle isleri birak sözlük. (bkz: Dost aci söyledi)
yüzdeye vurduğumuzda türkiye'nin çok üzerindedir de türkiye'de de gayet güzel kızlar var. Yunanlarla her alanda çok benzeriz amk, şunu bi idrak edin. bazı yunan basketbolcularının kıllı olması bile buna iyi bir örnek. Doğru mu spanoulis?
(bkz: komşunun tavuğu)
senelerce rumlarla birarada yaşamış biri olarak şunu söyleyebilirim; dış görünüşleri türk kızlarından çokta farklı değildir. sadece doğru makyaj yapmayı bilirler ve sizi sıkmazlar. eğer karşınızdakini beğendiyseniz(rum kızı için konuşuyorum) görmediğiniz her an tekrar bakmak istersiniz çünkü hareketleri o kadar sevimlidir ki kendinizi alıkoyamazsınız. kısaca türk kızının nasıl davranması gerektiğini bilen cinsidir.
(bkz: komşuda pişer bize de düşer)
siyah saç mavi göz. bu da mi gol değil
izmirli kizlarin da guzel olmasina sebebiyet verdigini dusundugum irktan olan kizlar. egenin farkli bi havasi var galiba.

(bkz: tanim yapana kadar catladik abi)
bir sırp kızları kadar çekici değildirler.
genelleme yapmayı sevmem çünkü bütün genellemeler yanlıştır.
hepsi istisnasız kocaman göğüslere sahip, güzel yüzlü, sıcak kanlı kızlardır.
sıcakkanlı ve samimilerdir.
gerçekten konuşabilecek bir şey bulunabildiği için gerçekleşen durum.

bizim ülkemizdeki kızların şekil takıntısı hariç bir numarası pek yokken bir yunan kadınından saatlerce felsefe üzerine bir konuşma dinleyebilirsiniz.

bu kadar kısa mesafede bu kadar farkın olması da enteresan.
Çirkin ama çekici oluyorlarmış bı çok erkekten bunu duydum.
selanik göçmenlerinin iki katı çekici olması durumunu yaratır.
izmir kızları kadar verici olmadıkları için değersiz bir olgudur.
biz türklerin sevmediğimiz insana seni * dememiz ile alakalıdır.
bu olguyu oluşturan hep o dizilerdeki yarım şapşalımsı türlçe yunanca konuşmasıyla, ağzını yemek istediğimiz yunan rolünü oynayan kızlardır.