bugün

her durum için geçerli konudur.
doğrudur.

erkek gibi erkektir.
tam bir centilmendir. içinde mitolojinin tüm gücünü taşır. ve size taşıtır. tüz sözlük kızlarına tavsiye edilecek erkektir. burada sağda soldaki küçük pipili ve küçük dünya görüşlü erkekler sizin kaderiniz olmasın. maden yakında, uzakta değil.
küçük pipiden yakınıp, kocaman yarak arayışına girmiş yazar söylemidir. (bkz: efenim aradığınız kişi şuan karşınızda)

erkekliği centilmenlikle sınırlandıran abuk, ya abi işte bildiğin kız ya..
(bkz: zannedersem tek eksiginiz penisti)
tanrılarını aratmayan edeleli vicıtları ve keskin bakışlarıylan insanın başını dönderirken, dönen bu başın sahibesi diri vicıtta, tanrılar misali şimşekler çaktırmalarından kaynaklanmakta olsa gerek.

(bkz: feriştah yengenin fantezileri)

gammaz savar edit: evet, entarideki bazı kelimeler * yalnış yazılmıştır.
(bkz: genelleme yapacak kadar tecrübeye sahip olmak)
yunan kızlarından gelen yansıma olarak değerlendirmek mümkün.
Bütün Avrupa'da bize en çok benzeyen heriflerdir...
açıklanamayan bir nedenden dolayı yalnızca cinsel içerikli başlıklara entry yazan yedinci nesil yazarın muhtemelen deneyim eksikliginden kaynaklanan bir onyargı neticesinde patlattigi basliktir. ote yandan pipisine soz soyletmek istemeyen bizleri ise buyuk bir gazaba bogmustur. hele bizden daha ustun tutulan erkeklerin tarihi dusmanlarimiz heredot soyu olması, ve dahi kadınlarımıza bu -this is sparta, population:300- gazlamalı civanları tavsiye etmesi ise katlanılır sey degildir. kahroldum, mahvoldum.

(bkz: içerim ben bu akşam)
heykel sanatında helen medeniyetinin çok örneği olduğu için bir yunan gördüğümüzde o heykellere benzetiriz tiplerini. o yüzden de çoğu taş gibi erkektir ve bu bağlamdan yola çıkarak evet muhteşemdirler sonucuna varabiliriz.

bu arada saf türk'üz zartız zurtuz muhabbeti yapmadığım için kolaylıkla söyleyebilirim, her ne kadar çok keskin biçimde ayrılsa bile iki millet, yüzyıllardır yan yana yaşadıkları için, kültür ve din farkına rağmen birbirine çok benzer özellikler taşır. hem fiziki, hem mental olarak. yunan erkekleri maço olunca sert erkek, türk erkekleri maço olunca kro erkek diye yaftalayanlar bir yanlışın içindedir. maçoluk iki türlü de hoş bir yaklaşım değil şekerler.
(bkz: 300 KiŞiYLE YATTIM SONUÇLARI AÇIKLIYORUM)
o degil de, yunanistan, ibneleriyle daha meshurdur.
birak simdi muhtesemi falan.
ismail'in abisi yakaladığında boku yiyecek yengemsi yazardır. *
(bkz: ELLERiN YENGESiSiN SENi SEVEMEM)
yunanistan'ı iyi kötü gezmiş, bilen rodoslu bir türk olarak; türk erkeklerine son derece benzediklerinden muhteşemliği tartışmalı olan yunan erkekleri için ortaya atılmış iyimser iddiadır. fakat yine de hoş adamlardır. bizimkiler gibi esmeri de mevcuttur, sarışınları da azımsanmayacak sayıdadır. seçilip beğenilip tavlanabilir fakat yunan heykelleri kadar taş adamlar da beklenmemelidir.
insan bazen stifler s motherı bile arıyor.
yenge çaylaklıktan kurtulmuş, şimdi de yunanlara sardı. yunan erkekleri çirkeftir yahu.
heykeldir lan o.. muhtesem olan yani.. bu yunanlilar mitoloji falan ayagina bir suru ciplak erkek heykeli dikmisler ya hani.. onlar tastan yapildigi icin oyle tas gibiler bi kere tamam mi... heykeldir o heykel.. kanli canli oturuyoruz burda.. birinizde cikip "ay muhtesemsin oneydilan ye beni issir beni" falan demiyo.. ayip ya.. valla ayip.
konuşmanın ilk 10 dakikasından sonra mutlaka konu türk yunan düşmanlığına gelir.kendilerine kibar süsü vermek için gülümseyerek konuşmaya çalışırlar ama dikkatli bakarsınız o gülümsemenin altında sıkılan düşleri görebilirsiniz.
(bkz: kime göre neye göre)
taş gibilerdir.

http://farm4.static.flick...2947686656_c9a1a16ce2.jpg
önemli olanın boyut değil işlev olduğunu göz ardı eden bir önermedir. ayrıca girdi sahibi yunan kültürüyle olan ilgisini mitolojiyle sınırlamayıp biraz da yunan felsefesiyle ilgilenseydi yunan erkekleri arasında nasıl köklü bir eşcinsel geleneği olduğunu da bilirdi. platon diyaloglarının pek çok yerinde erkek güzelliğine ve eşcinsel ilişkiye göndermeler vardır. yapılı, atletik ve büyük penisli olmak eşcinsel olmaya engel değildir bilindiği üzere.
bahsedilen yunanlı şunun gibi birşeyse doğru olan önermedir.

http://www.freewebs.com/p...scaro/sakis%20rouvas3.jpg
bahsedilen yunanlı şunun gibi bir şeyse doğru olmayan önermedir.

http://i26.tinypic.com/2hzi80j.jpg
(bkz: kabuğunu da soyuverirsin artık)
Genellemeden ibaret bir iddiadır..
Helen tam tersini söylüyordu ama...