bugün

öncelikle altıncı nesil yazardır hoşgelmiştir.

sonralıkla eti cinleri veririm yeter ki haftada 5 kere sıçtığımı söyleme kimseye. *
'' lan olm yine mi sen lan ? '' kapıdan kovulup bacadan girmekten zevk alan ulu insan. sayamadım artık silinen hesaplarını pis zenci. homosever bünye.
nesilden nesile atlayan yazar.
stilinden pasta börek sever bir arkadaşı anımsattı bana. çaylak olmuş, "sayılı gün çabuk geçer sayılmayan ızgara" gibi saçma salak bir espri ile desteğimi ilettiğim yazardır.
(bkz: stifler s mom)
(bkz: milf)
07.07'de doğmuş olan kişiymiş.

dünya antalyalılar gününüz kutlu olsun.
(#5542543)

bu zatın doğum gününü akp kutlamalı. koyu bir tayyipçi. ampülist. recep tayyipe rte denilmesine kızmış da atatürk'e de o halde at denilse ne olur demiş zeka yumağı.

seni biz değil recep tayyip ya da i melih gökçek sevsin.
yakınlarına sabır dilediğim yazar.. etrafımda böyle bi adam olsa sinir krizi geçirebilirdim, sonra da ona geçirebilirdim.

amacın dikkat çekmekse, amacına koyyim sana bi şey olmasın.

edit :

entry silinmiş. yarın öbür gün bir yazısını okuyupta "kim lan bu" diye söylenerek nick altına gelecek yazar sana sesleniyorum. bu adam bugün vefat eden bir yazarın arkasından nick altında şunu yaptı;

başlık : ille de heaven

entry : (bkz: altıncı nesil mefta)*

(stifler s mother, 08.07.2009 16:17)
(#5551466 :-) :-o :-( /msj ? !?)

[ki bunu da "6." olarak yazdı. bakınızda nokta gözüküyor sanıyor.]

edit 2 : çok özür diliyorum. böyle bir saygısızlığını tekrar göz önüne getirdiğim için. ama ilk defa bir insana kinlendim hayatım boyunca. *
ölmüş bi insanın arkasından ahah diye gülebilmiş yazar. bi saygı vardı ne oldu ona.
sen insansan ben değilim arkadaşım'
(#5551466) dikkat çekmek için afedersiniz anasını bile ... neyse.

uludağ sözlük kurallarına göre yazar. bu entryden sonra sadece bir hiç.
yüzüne karşı bildiğim tüm küfürleri etmek istediğim yazar hatta tükürebilirimde. yazık.
o kadar senedir sözlük okurum. neler yazıldı neler. ne troller geldi geçti. ama hiç birisi bu seviyeye inmemişti. yazıklar olsun. o çocuğun annesi-babası büyük ihtimal bu yazılanları okuyacak. gerçekten yazıklar olsun. söyleyecek söz bulamıyorum.
(bkz: böyle bir insan yok)
bu sözlükte ölen kişiler hakkında çok fütursuzca konuşanları görmüştüm. ölenlere öfke kusan kinlerini dökenlerini görmüştüm. ama bu kadar alçakçasını bu kadar hayvancasını* ilk defa gördüm. dikkat çekebilmek adına bir beden sahibi yaratık nasıl böyle birşey yapabilir anlamıyorum. sanal ortamda dikkat çeksen insanlar senin adını bilse ne farkeder bilmese ne farkeder. hah şimdi sözlüğün yarısı biliyor seni ve ağız dolusu küfrediyor. mutlu ol...
filmdeki kadının en azından bedeni orospuydu. senin ise ruhun olmuş...yaşıyorum diye sevin sen de. ne kadar hayat denebilirse seninkine...
çoluk çocuk. Allah anasına babasına sabır versin.
etik normları alınmış insan.
(#5551466) komiksin di mi sen? insansın di mi sen?
(bkz: allah ıslah etsin)
yapmaya çalıştığı şeyi, dikkat çekme olayını henüz vefat etmiş bir insanın üzerinde yapabilecek kadar ; düşündüm ama uygun bir sıfat bulamadım.
ölen kişilere saygısı olmayan insan(!). mezarına umarım işerler.
(bkz: #5551466) mide bulandıran "insan". dikkat çekmek için bir yeni bvefat etmiş insanın arkasından konuşmadığınız kalmıştı, onu da yaptınız...
küfür edilmeyi bile haketmeyen tek hücreli.
Ot misali yaşamını, otluk saydığı yaşantısında sürdüren; ölen bir insanı, üzerine basılmış bir tutam ottan farklı kılmayan. Üzerine basıp geçmek istediğim bir "hiç!"
Acımak istesem sana, nefretim karşı çıkıyor. Ve sanırım yazdıklarından sonra sana olan nefretim acıma duyguma engel oluyor.
insanın tanımadığı birini o kişi öldükten sonra melekleştirmesi ile onun üzerine sıçması arasında bir fark olmadığını göstermiş birisi. aynı rezilliği yapıp daha çok insan mı oldun? ne kadar dobrasın!
#5551760 böyle bir zamanda böyle garip tepkiler verebilen bir ucube mi nesin sen? yani ne denir bilemiyorum üzgünüm ailesi, kendisi ve sözlük adına ... yazık.