bugün

görsel

iran asıllı obezite cerrahıdır. Aşırı kilolu hastalara mide ameliyatı yapmasının yanında deri ameliyatları da yapmaktadır. Houston da yaşamaktadır. tlc'de yayınlanan ağır yaşamlar adlı programın yapımcısıdır.

Seviliyosun nowzaradan reis.
Obezite cerrahı bir doktor tlc(kanal) de ağır yaşamlar adlı programını takip etmekteyim. Güzel ve faydalı buluyorum.
tontiş bir obezite cerrahıdır.

sözlükte fanlarıda çoktur.
adamın sesi bu kadar mı iyi dublajlanır hayran oldum.
Hastalarını sürekli azarlayan, laf sokan ve bunları da yaparken o hastalarını mutfağa benzeyen küçük bir ofiste ağırlayan tontiş adam.
ameliyat eldiveni giyişi etkileyicidir.
kanka olmak istediğim adamdır, çok iyi muhabbeti olduğunu zannediyorum. düşünsene sen de göbek yapmışsın diyorsun o da karşılık olarak laf sokuyo kendine bak koca kafa gibisinden şeyler diyo falan eğlenceli olurdu. kendi çevrem çok bunaltmaya başladı, birbirinin aynı olan boş sohbetlerden cidden çok bunaldım, birkaç kişi dışında insan yüzü görmek istemeyecek hale geldim...
Müslümsn olduğunu yeni oğrendiğim iranlı büyük cerrah.

Ciddi gorünse de, sıcak kanlı ve babacan bir adamdır. Hayatını insanların mutluluğuna adamış bir insan.

Allah cennette komşu yapsin bizi kendisine inşaallah.
görsel
canan karatayla bir akrabağlıyı olan adamdır.
Adı yunan, ben soyadından dolayı ermeni sanıyordum, adam iran asıllıymış. iyi ki şişman değilim çok ayıp ettik adama.
Sanırsınız Houston devlet hastanesinde çalışıyor. Öyle bi agresif öyle bi sinirli. Obez hastasının fazladan 1 kilo aldığını öğrenince tıpkı SSk doktorları gibi azarlayıp duruyor.
Tıp fakültesini acaba Türkiye de mi tamamladı? Hastalara tepeden bakmalar, küçük görmeler falan.
Essy, sende bir şişmanlık seziyorum.
adamın dibidir.
Dündar Müftüoğlu tarafından seslendirilmektedir.

yılda ortama 4 milyon dolar kazanmaktadır.
Hastanın bedeninde bir şeyler unutan ve bu yüzden davalarla uğraşan kötü cerrah.
biz en ufak şeylerin altından bile kalkamazken bu adamın yaptığı işlerin ne kadar büyük ve önemli olduğu görmezden gelinemez. izleyen, bir şekilde tanıyan herkesin kendisine saygı duyduğunu ve bir tane daha gelmez denilen insanlardan olduğunu düşünüyorum. umutsuzlara umut ve ışık olmaya devam et dr now.
https://www.instagram.com...&igshid=1x8vu0lyvkovo

Tek kelimeyle üstad.

Ayrıca bu dublajı kim yapıyorsa tipine tavrına tam uyuyor amk.
Muthis bir adam.
Hal ve tavirlarina bayiliyorum, net.
Idolum. Ustteki yazarın da belirttiği gibi bir dublaj ancak bu kadar oturur insana.
Muazzam bir doktordur.

Sizlerle enfes sözlerini paylaşmak isterim. Kendisine saygım büyük.

" gün içinde başımıza gelenlere hayat diyoruz."

" eğer çözümün bir parçası değilsen sorunun parçasısındır."

" bu ameliyat sihirli değnek değil."

" başarmak istemiyorsanız benim zamanımı harcamayın."

" yeterince uğraşsaydın tartıda görünürdü."

"nefes alıyorsun diye bu kadar fazla kilo alamazsın."
Dündar müftüoğlu 'nun sesi olmasa belki de bu kadar sevilmeyecek doktor. Dublajın, altyazıya galip geldiği kişilerden biri.