bugün

http://www.facebook.com/p...26&type=1&theater

gayet iyi özetlenmiştir. bugünkü rte sevgisinin kaynagı belli oldu.
hala atatürk alfabeyi getirmeseydi! kuran-ı kerimi ezbere bilecektik! düşüncesindeki yobazlar olmasından olabilirdir.
biri şunları gerçekle yüzleştirebilir mi!
(bkz: yaran kemalist zırvaları)

edit: atatürk ün en büyük sevilmeme nedeni kemalist zırvalarıdır.
kendini atatürkçü zannedenlerin şerefsizliğinden belki de!! yani sen hakaret et, aşağıla, her şey i söyle, sonradan neden diye sor, bu adamın verdiği facebook linklerindeki resimlerin ve yazıların hepsi provokasyon amaçlıdır, bence pkk lılardan hiç bir farkı yoktur ülkeye verdikleri zarar açısından.
ümmet olmaktan millet olma bilincine taşıdığı için.En önemlisi.
cevabı belli olan sorudur.
iddia edildiği gibi; diktatör olmadığı için.
(bkz: siken yarar)

edit: lawless e teşekkürler.
Hayatlarını, dinlerini, namuslarını, geleceklerini, özgürlüklerii, hürriyetlerini ve şereflerini kurtardığı için.
ben ateyim , din allah tanimiyorum ama politik bir kisilik olarak ataturkun uzun vadede anadolu halkina karsi gutmus oldugu siyaseti onaylamiyorum , ayrica bir akrabam yada arkadasim olmadigi , kendisini sahsen tanimadigim icinde sevmek sevmemek gibi duygular tasimiyorum.

bu baglamda curutulmus baslikdir.
(#16869577 ) şu entrydeki kemalist zihniyetten ötürü.

sevmiyorum sevmeyecegim sevenleride engeleyecegim.
zorundamıyım?
ülkenin kurucusuna, ülkeyi sömürge ülke haline gelmekten kurtaran birine bile uluorta hakaret edilen özgür bir ülke bıraktığı için. hadi bakalım başbakana hakaret edin ne oluyor, hemen silivriye. ama atatürk'e hakaret edildi mi düşünce özgürlüğü, hey yavrum hey.
çok güzel efendim resimde yazılanlar haklı yaşasın mustafa kemal atatürk ilkeleridir.
sebebi listedekilerin hiçbirinin olmamış olması.
en büyük nedeni cahilliktir.
cevabı içinde saklı olan bir soru.
-bazılarının zoruna gidendir efendim kemalist yobaz diye sıçıyorlardır.
çünkü aynı anda hem atatürk'e hem de hz. muhammed'e saygı duyulamayacağını sanmaları yüzünden.
-yobaz olduklarından efendim -ondan bundan duyduklarıyla atatürk e düşman olduklarındandır.
başlarına gelenlerin hepsi cahilliklerinden ve aptallıklarından olur. yobazların en temel hataları budur. anlatılanı anlamazlar, direnç gösterirler. düşünceleri kafalarının içinde kemikleşmiştir. bunun dışına çıkamazlar. çıkarıldıklarında afallarlar. yaptıkları açıklamalar ne kadar mantık dışı, ne kadar saçma sapan olursa olsun sonuna kadar inanırlar, sizide inandırmaya çalışırlar. bilimden yoksundurlar. karşı tarafı ikna etmeleri gerektiğinde son çare bilime başvururlar. dinle bilimi birbirlerine uydurmaya çalışırlar. herşeye bir açıklamaları vardır. lakin mantığı yoktur. bu yüzden aileden bu mantıksızlıkla yetişmeyen birini ikna etmeleri güçtür.

atatürkü sevmek zorunda değildir kimse. lakin diğer islam ülkeleri bile bu adamın yaptıklarını taktir edip, türkiye'ye imrenerek bakarken ben senin bu 'düşmanlığını' cehaletin dibi, nankörlüğün hası olarak yorumlarım.
aslında atatürk ü severim ama kemalist yobazlar yüzünden uzak duruyorum diyen adamlarla normalde ben müslümanım ama şeriatçı, terörist ve faşist kafalı yobazlar yüzünden uzak duruyorum diyenler o kadar yakın ki!

kendinize gelin de biraz dürüst olun lan! bir şey ya iyidir ya kötüdür, önce kişilik kazanın karakterinizi oturtun da sonra bir daha düşünün...
kafaları basmaz çünkü. tarih bilmez, geçmişini düşünmez, saymaz.
dedelerini gerizekalı yerıne koyarlar. neden bu ülke için bi yerlerini feda ettiklerini sorgulayamazlar.
ülkücü komünisti neden sevmez? işte tamda böyle...
-iki yüzlü insanlar bu kezde yandan çark ediyorlar efendim-atatürk adındaki putu sevmiyorum diyerek faşist köpekler efendim bunlar!!
yaptığı harf inkılabıyla bir gecede halkı cahil bıahakjjdhlgshalfjahakd.
görsel
yobazlar zaten atatürkçüdür .