bugün

her gün görsem her gün $a$ıracağım adamdır bunu yapan. tanım çakızlıyorum hayatı kaçıran insandır.

$imcik $öyle sevgili yazar olma umuduyla yanıp tutu$an çaylaklar ve milyonlarca okurumuz, rastlayageliyorum ben bunlara bazı bazı cnbc-e de çizgi film izleyip duruyorlar garip garip. hayır bildigin dizi kanalı lan o çizgi film ne alaka!?

kızıyorum sonra çıkıyorum birahaneden ko$a ko$a iniyorum kumsala acı acı sövüyorum sonra yüzümü kırbaçlayan rüzgara.. yapmayın böyle evlenecek ya$a gelmi$siniz hala sikko çizgi filmler izliyorsunuz, az büyüyün lan kendinize gelin.

yok the simpsons mı$ yok south park mı$ hepsinin amına koyayım ben aslolan kurtlar vadisidir, bez bebek'tir.
hayati iskalamayan kisilerin yapabilecegi eylem. ben izliyorum size de oneririm.

yirmili yaslara gelip sozlukte ne sacmalasam diye kasmaktan iyidir hem..
çizgi filmi sadece çocukların izleyebileceğini düşünmek hatadır. öyle bile olsa bazen mantığı geri plana atıp doyasıya çocuk olmak yaşam hanenize bir artı getirecektir.

önerim cedric ve şirinlerdir.
içimizdeki çocuğun aslında hiç büyümediğini gösteren yaşam belirtisi kanımca.
büyükler için çizgi film izliyor ise ayıplanmayacak insan.

(bkz: south park)
zaten bu cizgi filmleri cizenler de 8 yasinda cocuklar degil mi? tanim =cok yerinde bir karar hatta hala izliyorum...
(bkz: otuzlu yaslara gelip hala ice age izlemek)
(bkz: sekiz yaşındaysanız ve aşıksanız hayat çok güzel)
şayet bir kişi red kit isimli çizgi filmi bir kez izlemişse, yaş, zaman önemli değil. red kit izlemenin, çizgi romanını okumanın herhangi bir zamanı olmaz...

(bkz: lucky luke)
21 yasinda cizgi film izlemek mallıksa evet malım hiç itirazım yok. kurtlar vadisi kadar teknik yönden sıfır, oyunculuk yönünden -5 bir dizi izleyeceğime önce oturur prison break izlerim o bitince takar cdyi müfettiş gadget izlerim.
kız arkadaşınla voltranı olusturmak.*
ölene kadar devam ettirilmesi gereken aktivitedir. yirmili yaşlarla sınırlandırılmamalıdır.