bugün

ibo show da meydana gelen bir olaydır. tartışmada pezevenk lafı söylendiği söyleniyor.

(bkz: ibo show u izlemeyen yazar)
(ara: pezevenk*)
(ara: yildiz tilbe*)
(ara: ibrahim tatlises*)
(bkz: yildiz tilbe nin ibo show u terketmesi)
dün gerçekleşen canlı yayın rezaleti dediğimiz hadise sırasında yıldız tilbe ile ibrahim tatlıses arasında geçen olaydır. programı tam izleyemedim ancak gördüğüm kadarıyla ibrahim tatlıses haklıdır. kendi programında, istediğini yapabilir. yıldız'ın bunu bağıra çağıra kızarak söylemesi ve ibo'yu bozması gerçekten çok büyük ayıptır. programdan sonra veya reklam arasında "ibrahim bey, lütfen şarkımı kesmeyin" gibi birşey söylese idi, zaten ibo şarkısını kesmeyi bırakırdı.

bi taraftan daha bakarsak(olayın ibrahim tatlıses yönünüde incelemek lazım tabi) ibo'nun da yıldızın güzel şarkılarını kesmeside bir saygısızlıktır. oradaki sanatçı sanatını icra etmekte iken senin onun şarkısına çomak sokman, kesmen biraz ayıptır.

olayı objektif olarak düşünürsek eğer, ibrahim tatlıses haklıdır! çünkü, katıldığı programın sunucusunu terslemek(eğer bir de canlı yayınsa!) ve bozmak yıldız'ı tamamen haksız duruma düşürmektedir. gelgelelim ibo da yıldız'a seni pezevenklerden kurtardım vs. gibi çirkin laflar ederekte sorun çıkartmıştır. iki tarafında allah yardımcısı olsun. bakalım ne çıkacak sonucu..

100. entrymide bunun gibi bo$ bir olayda kullandım, haydi hayırlısı olsun..

(bkz: anlayanlar parmak kaldırsın)
(bkz: benim için ibo show bitmiştir)
allahtan ibrahim tatlıses kişisinin "bende seni matild manukyan'a havale ediyorum" sözünü söylemeden ve yıldız tilbe'nin programı terketmesinden kısa sürmüş olan tartışma.
ibrahim tatlisesin düsüsünü hazirlayabilecek tartismadir. rtük olayi incelemeye almasi gerekilen tartismadir. yildiz tilbe` ninde dava acma imkani doguran tartismadir.
(bkz: yildiz tilbe vurulacak aha buraya yazıyorum)
(bkz: insan ile hayvan arasindaki fark)
program sunuculuğunun herkese yaptırılmaması gerektiğini gösteren hadise.
http://videonuz.ensonhabe...in-yayini-terketmesi.html
(bkz: yıldız tilbe nin ibo show u terketmesi)
(bkz: seni pezevenklerin elinden aldım)
ibo'nun yıldız tilbe'nin şarkısını yarıda kesmesinin ardından lafın nasıl olduysa* pezevenklere kadar gelmesi.

(bkz: ve şimdi reklamlar)
ibrahim tatlıses adının beraber geçtiği sauna çetesi üyelerini ve olanları unutup yıldız tilbeyi onlar gibilerin elinden kurtarmakla övünmüş yıldız tilbede bozulup küsüp gitmiş.
(bkz: sauna çetesi ve ibrahim tatlıses)
malesef konuşulacak daha düzgün şeyler varken toplumumuzun maşgul edilmesini sağlayan lüzumsuz olaylardan biri. magazin yayınlarının toplumuzu tarafından çok fazla takip edilmesi sonucunda bu yayınların artması ve hatta yayınlayacak birşey bulduklarında aylarca onu konu etmeleri söz konusudur. biz bir semra hanımı sene boyu konuştuk. rtük denen organ nedense toplumun izlediği şeylerin toplumu ilerletmesine bakmıyor, tıpkı kanalların sadece reytinge bakması gibi. haberleri bile reyting olayına sokmuşlar. bu akşam haberlerde izleriz artık ibo ile yıldızı.
*
musafir burda .. ( eliyle başının üstünü gösteren emoji)