bugün

göstere göstere geliyordur. şaka bir yana düzenli çalışmayla çok uçuk puanlar alınabilir. inşallah hayırlısı olur.
ödümü patlatan sınav. daha çok lys calisarak gormezden gelmeye calistigimdir.
Şaka maka bu bize girecek. Daha arka sırada ohoo kanka daha 4 yıl var çalışırız amk geyiğini kulaklarımda duyar gibiyim.
Kalbimi hızlandırandır, kimsenin hızlandırmadığı kadar...
Fen kısmının zor olacağını düşündüğüm sınav. Allah yardımcımız olsun.
entry yazanlar sayesinde aramızdaki liselileri gösteren sınavdır. lan kasmayın bu kadar amk, geçen sene yıllar sonra ösym heyecanı yaşayayım dedim, öylesine girdim ham 350 aldım.

zırıl zırıl ağlamak yerine siktirin gidin dersinizi çalışın dünkü boklar.
Yok mu hazırlanan .

Bir sinav.
Var da hazırlanan ötesini sorma...
muhtemelen matematiğin kazık olacağı sınavdır.

gidip matematik kasın.
matematiksiz hiçbir bok olmaz.
açıklanmıstır.
ilk kez bu sene girecegim sınav. netler yükseliyor git gide umarım geometriyi biraz kolay sorarlar.

edit: lan oglum ne eksiliyorsunuz liseli olmak suç mu. liseliyim işte sanki siz hiç liseli olmadınız aq. herneyse eksileyin devam.
Terör örgütü gibi olan sınav. Bir yığın genç ne hevesle girip neyle karşılaşıyor.
Gönüllü girebileceğim sınav.
2015 modeline girip çıktığım sınav. Tekrar girmeye gerek kalmadı şükür.
Bu seneki 12.sınıflardan son 2 senedeki 12.sınıflardan daha çok puan ortalaması beklenen sınav.
Hayatımızın ağzına sıçan gibi gözüken ama takmadığımızı ortaya koyan sınavdır.
Bana kolay gelsin de kime zor geliyorsa gelsin diye dilekte bulunduğum sınav.Herkese kolay gelecekse benim avantajım ne :D
ikinci kez gireceğim sınav.
bu sene mart ayinda 2. kere denemis olacagim universite hazirlik sınavı
ilk ygs ye girenlerdenim. nasıl bir bok olduğunu bilemiyoruz tabi. hocalar gaza getiriyor kolay olacak, zaten yüzde 40 ı 45 i falan diye.

gerçi haklı da çıktılar.

iyi puan alamayan çok dert etmesin. lys önemli.
ikinci kez gireceğim sınav. 3 aylık bir çalışmayla inek gibi çalışan bebeleri rahatça geçeceğim.
açıklanmıştır.
girecek sözlük yazarlarına başarılar dilediğim sınavdır. 2017 sine gireceğim sınavdır, tam terside olabilir.
klasik ülkem saçmalıklarıdır , dünyanın her yerinde üniversiteye girmek için dil bilgisi , sosyal aktivite , lise not transkript'i istenir bu ülkede ise yeterli sayıda üniversite olmadığı için ve gerekli iş alanlarına talep olmadığı için bu tip sınavlar yürürlüğe konmuştur , 3 yıllık liseyi 4 yaptınız eyvallah dedik 2 yıllık myo bölümlerini 4 yıllık yaptınız eyvallah dedik sbs , teog gibi saçmalıkları çıkardınız eyvallah dedik ygs+lys saçmalığını çıkardınız eyvallah dedik bir de kpss+kurum sınavlarını başımıza bela ettiniz , eskiden 23-24 yaşında bir insan çalışıyor iş başı yapıyor olurdu şuan min.25 yaşında mezun insanlar askerlik , kpss vs.vs gibi kaygılarla uğraşırken işsiz geziyor , şu insanları adam gibi istihdam edin . sınava gelince matematiğin bazı konuları dışında basit olan sınavdır fizik+kimya+biyoloji+türçe+tarih+felsefe+coğrafya'dan 10.000 soru çözün yanlışlarınıza ufaktan göz gezdirin min. 100 net yaparsınız matematik'te sayılara ve problemlere çalışın 10-15 net kafadan yaparsınız , amma ve lakin bir sikime yaramayacaktır istersen odtü elektrik-elektronik oku bu ülkede değerin yok kardeşim s*ktir git ticaret yap.

(bkz: türkiye saçmalıkları)
hiç gereği yokken bazı orospu çocuklarının da sırf zevkine gireceği sınav.

dershanede bir hoca bende gireceğim bakalım kaç net yapacağım diyor.. öylesine girecekmiş zevkine, oradan bir öğrenci hocam neden girip sıralamamızı düşürüyorsunuz dedi. benim alacağım puandan nolur diyor.. ulan ne demek benim alacağım puandan nolur senin gibi düşünenlerin yüzünden oluyor ne oluyorsa.. ben bile 260 aldığımda 500.000 300 aldığımda 195.000 oluyorsam sen kaç kişinin önüne geçeceksin bir düşün bakalım? geçen senede girmiş 430 almış hatta tercih de yapmış gitmemiş. şerefsiz oğlu şerefsiz. ego tatminizi sizin..