bugün

tam cemaatçi esprileri bunlar.
beyin fizik kimya matematik çalışmaktan error verince böyle sonuçların ortaya çıkması gayet normal. çocuğun beyin dolap olmuş o napsın.
ygs birincilerinin zeki olmadığının açık kanıtıdır, seviniyoruz.
espri ile zekayı birbirine karıştıran liselileri bize gösteren espridir.

ben çocuğa uyuz oldum. tipik su katılmamış inek evet kabul ediyorum. ama bu insanın neden espri kabiliyetine sahip olmasını bekliyoruz ki.

şimdi bu arkadaş cem yılmaz olmayacak ya canan karatay olacak ya da necmettin erbakan. ya doktor olacak ya mühendis.

bilim adamı olamaz bizim ülke sebebi ile genelde paraya odaklı bölüm yazıldığı için bilim adamı olamaz.

ama adama mantıklı yerden vurun espriden vurmak nedir anlamadım ki ?

kıskanmayın olum adamı ygs'de birinci olmuş.

ygs lys öss zeka işi değildir bu arada çalışma gerektirir.

okuduğum bölümde buna şahit oldum. üniversite okuyan herkes bunu kabul eder.

sakin olun liseli kardeşlerim siz de güzel bölümler kazanacaksınız.
bizden daha çok değer vereceğin adama bak ösym. babama bu tweeti gösterdikten sonra oğlum deyip sarıldı ya la.
(bkz: kıskançlık)
Adam kendisini derslere vermiş. inciciler gibi espri yapmasini bekleyemeyiz. Yaşanti farkli gulum.

Ayrica

1 inci diye yazılır.
bu zeka geriliği değil kişinin ergenliği ile alakalı. sadece olgunlaşmadığının göstergesi.
elbetteki çalışmak büyük ölçüde etken ama zekanın etkisinin olduğu yadsınamaz bir gerçektir.
(bkz: ygs de sıfır çekenlerin birinci ile daşak geçmesi)
ders çalışmaktan espri yapmanın ne demek olduğunu unutmuş.
Baya da kıskananı varmış çocuğun be sanırsınız kendilerinin her yaptıkları espri efsane oluyor insanlar genelde kendi başaramadıklarını başaran insanları küçük görmeye onları aşağılamaya çalışmaya bayılırlar yazık...
birinci olmadan önce yapmışsa, salağa yatmıştır belki, onca kişinin arasından sıyrılmak için "benden bir halt olmaz, merak etmeyin" demek istemiştir.
espiri zeka ürünüdür derdi bizim hocamız. burada pek zeka rünü bir şey göremedim.

görsel
zekicedir. Esprisini açıklamasa cidden anlamayacaktım.
Mizah zeka gerektirir bu ygs 1.si zeki falan değildir.
Sınavdan beklediğini alamayanların avuntu yoludur.
sosyal zekasi gelismemis oldugu icin, beyninin logical(mantik) kismini kullanarak espri yapmaya calisan birisinin esprisidir. sosyal zekan gelismedikten sonra sen inek gibi calis, iyi universite kazan hayatta neye yarar bu?

not: bu cocuga aciyorum.
yazık lan kimin çocuğuysa tepkisine mağruz kalmasını sağlayan esprimsidir.
ygs sınavının zeka ölçmediğinin kanıtı niteliğindedir.
Tümdengelim esprisidir.
Zeka kokan espridir. Bu da benden gelsin

appstore daki taksi uygulamasına ne denir?

Cevap: kebap (cab: taksi , cabapp) hehehe.
umursamayın gençler, bunlar hep illuminatinin oyunları. yemezler
bu kadar kötü espri yapabildiği göz önüne alınarak direk birinci ilan edilmiş olabilecek kişinin espri görünümlü sıçıp sıvamasıdır.
Burayı terket.

https://www.youtube.com/watch?v=_DgUm1OYmVc
Üzülmeyin gençler birgün sizde puan yaparsınız sınavlardan.