bugün

2011 yazında konuştuğum yazardı. Ne konuştuk unutmuşum kesin cinsellik falanmıştır. insan böyle şeyleri bile yıllar sonra hatırlayabiliyor.
güldüren yazardı. üzüldüm uçmasına.
gitmesine üzüldüm, geri dönesice.
yetkili birine benzeyip konuşunca aslında çok da yetkisiz olduğu anlaşılan adamdır.
(bkz: dış görünüşe aldanmayın)
(bkz: her bıyıklı adamı baban sanma durumudur)
aslında bi boka yaramayan adamdır.
gidişiyle hepimizi şok eden sekizinci nesi lsilik.*
silik mi olmuş?
bunalımdayım.
(bkz: okuyom ben yaa)

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/7988/

yetkili adamın hakikisi işte budur..
hicbiseyebosunaiclenmeyenadamdır.
sözlükte ilk tanıştığım yazar olur kendisi
(bkz: abi sen yetkili birine benziyon)
ortalıkta çok meşgulmüş gibi dolaşan ve mağaza görevlilerininkine benzer t-shirt giyen adamdır.

+ııı afedersiniz.ben bu pantolonun 34 bedenini arıyorum.bulabilir misiniz lütfen?
-ne diyosun sen bacım?git işine...
küfürleriyle insanı azdıran ve tahrik eden yazar diyecektim ki, adam liseli çıktı. poff yok yok sübyanmış ya. kalsın.
nick'ine bakıp bakıp güldüğüm yazardır.
ilkokul 1 terk.
işte her şeyin başlangıcı olan adamın "Yetkili birine benzeyen adam" olduğunu anladım.Ne rezilliğim varsa senden ötürü.
geçenlerde başıma gelmiş bir olaydır.

güneşin kendisini nefret ettirmeye başladığı saatlerdi. kartaldan eve dönmek üzere otobüs durağına doğru yola koyuldum. büyük bir beton asfalt yığınının üstün kızartıldığımı hissediyordum. güneşin ilk direkt maddelerinden uzaklaşacak bir gölge arıyordum. durağın hemen yanına konumlanmış bir simitçi ve insanlığa büyük faydası şemsiyesi ile durağın hemen yanında duruyordu. şemşiyenin sadece sol kısmında 2 metre kareden daha küçük gölgesinin altında 4 kişi bekliyorduk. simitçi bu esnalarda tezgahını bırakıp otobüs içerisine su satışına gitmişti. o andan itibaren denk gelen sırasıyla 3 kişi beni bu tezgahın yetkilisi konumunda düşünmeleri beni iyiden iyiye kıllandırmaya başlamıştı. hemen oradan uzaklaşma ihtiyacı duymuştum, zira kimsenin işinde gözüm yoktu, kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem.
görüntüyü ilk izlediğimde ki etkiyi başlığı okuyunca da yaptırıp kopartan cümledir.

" Ağabey sen yetkili birine benziyon "

Unutulmaz.
(bkz: güvenlik görevlisi)
#12525497 entrysi ile yarmıştır.. kesinlikle incidendir ve zaaaaaaaaaa xd kişisidir gerçekten..

(bkz: gülmekten sandelyeden düştüm)
artık aklının başına gelmesi gereken yazar. böyle giderse sen daha çok çaylak olursun.
yetkili birinin yandan yemişi.
ulu sözlüğün ağır geldiği inciye yuvasına dönmesi gereken çaylak.
en yakın zamanda döneceğim. siz beni tatile çıkmış gibi görün. bi kaç gündür çaylağım. bi nevi kafa izni. bu arada biraz çıkıp gezip tozmuş olurum ha. sosyal olurum yani asosyallikten kurtulup bi ilerleme kaydederim. * *

edit:dün itibariyle döndüm.