1. ?.
  uludağ üniversitesi gençlik sitesi.

  http://www.yerleske.net
  1 -1 ... rs ne la
 2. 1.
  uludağ üniversitesinin öğrencileri tarafından hazırladığı baya tutan,içeriği geniş ayrıca mambo geliştirme işlerine dalmış yöneticilerine sahip kaliteli bir üniversiteliler sitesi.
  2 ... trda
 3. 2.
  Halen admin,aynı zamanda yazar olduğum,uludağ üniversitesi gençlik sitesi.yaklaşık 2 yıldır atlattığı tüm badirelere ve kötü niyetli yaklaşımlara hatta rektörün stu'nun forumlarındaki bir küfür olayı nedeniyle kapatma girişiminde bulunmasına rağmen site sahibi ajx yerleşke.net'in okulla bağlantısını keserek bağımsız bir şekilde yayın hayatını devam ettirmiştir.yerleşke ve basın topluluğunun devamı için çok çaba sarfetmiş,hatta bu yüzden okulunu 1 sene uzatmıştır.Yalnız yerleşkenin bir dönemki popülerliğinden yararlanarak kendine prim yapmaya çalışan bazı arkadaşlar,kendisine adminlik verilmemesi ya da ajx'in kendisini site sahibi olarak tanıtması *gibi sudan bahanelerle bir zamanlar sürekli online olduğu yerleşke'yi karalama ve baltalama çabasına girişmişlerdir.Bu düşmanca tavırları yüzünden siteden atılmışlarsa da,farklı nicklerle ortalığı karıştırmaya devam eden bu şahıslar yüzünden,üye olmak için sıkı güvenlik önlemleri alınmıştır. (bkz: Üye olurken kimlik numarası sormak gibi)
  ilk zamanlarında oldukça rağbet görmüştür,uzun bir süre de popülaritesini devam ettirmiştir.içeriği oldukça iyidir çünkü.Forumlar,öğrenci yazıları,sohbet odası,gibi bölümleri vardır.Öğrenci yazıları bölümünde gerçekten kaliteli yazarlar vardır,Deneme,şiir gibi yazıları okunasıdır.

  Şu an geçici olarak servisdışıdır,en yakın zamanda yayın hayatına geri dönecektir.
  1 ... endless
 4. 3.
  önce üniversite serverında yayın yapan sonra rektörlükle papaz olup ayrı servera cıkan en sonunda da binbir badireden sonra bakıma alınan site. kurulduğu günden beri bir fiil görev aldığım üniversite yıllarımın eglenceli geçmesine kısmen de olsa yardımcı olmuş site. web masterı php, asp ve mambo konusunda bir hayli ilerlemiş ama siteyle uğraşmaktan dolayı okulunu ihmal edip okulu bırakmış iyi niyetli bir arkadaştır.

  sitede diğer forumlardan farklı olarak öğrenci yazıları adlı bir bölüm olması; php ve bir kaç farklı programı bir arada taşıması nedeniyle oldukça ilgi çekmiş bir siteydi. önümüzdeki aylarda yeniden hayata geçecektir.

  sitenin en güzel yönü öğrenci yazıları bölümüydü ve en son yedeklemeye göre 3000 civarında yazı vardı. bir dönem bu yazıları basıp dergi çıkartmak için çok uğraşmış olsak da bir türlü maddi engelleri aşamamış ve biraraya gelememişizdir. yazıların hala elimde bulunması nedeniyle ilerde böyle bir hamle yapabilme ihtimalimizi yüksektir. site yeni yanyınında daha farklı bir formatta ilerliyecektir bu nedenle eski yazıları dergi olarak çıkartmak o yazılara yapılabilecek en güzel vefa örneğidir.

  valla bi çalışmalar var ama ne zaman açılır tam bilgi yok. hayırlısı bakalım.
  ... xargn
 5. 4.
  zamanında üyesi bulunduğum basın topluluğunun, ilk açıldığı zamanlar oldukça ses getiren sitesidir. o dönem bu site ve topluluk adına birkaç sayılık ömrü olan akademi gazetesi de basılmış; ancak maddi sorunlar ve topluluk içerisindeki anlaşmazlıklar sonucu devam ettirilememiştir.

  sitenin linkine tıklandığında, ünsal'ın siteyi yeniden açmak üzere olduğu görülecektir.
  ... blackgoddess
 6. 5.
  site sahibi bünyenin kendini peygamber, padişah, sadrazam vb gibi sanması yüzünden bir türlü açılamayan öğrenci sitesi.
  2 -1 ... yamuq
 7. 6.
  bir senedir yenilenemeyen sitedir.
  2 ... irishstorm
 8. 7.
  en geç bir ay içinde yeniden yayın hayatına başlayacak site.
  1 ... xargn
 9. 8.
  artık yeni yayın hayatına başlamış site. güzel olmuş hem de nasıl.
  ... xargn
 10. 9.
  bir zamanlar uludağ üniversitesi öğrencilerinin sıkça uğradığı site. fişini çekmişler. o ayrı...
  ... irishstorm