bugün

yakında yeni tasarımı kullanmak zorunda ve sevmek zorunda kalacak şahsiyettir.

Yeni tasarım daha bir karizmadır. benim tarafımdan beğenilmiştir.
bara damsız gidenin yaptığı eylemdir. yeni tasarım gözünü yoruyordur.
yeniliğe açık olmayan yazarların davranışıdır.
isteyen istediğini kullansın azizim denilesidir. hatta eski tasarıma geçiş hep serbest olsun. özgürlük olsun; (bkz: eski tasarıma geçişin hep serbest olması)
bir seçenektir.
şahsen yeni tasarım hoşuma gitse de eski tasarımda yazmak gözüme daha kolay gözüküyor, umarım eski tasarım tümden kalkmaz.
yeni tasarım sözlüğe katıldığım gün gelmesine rağmen ben de hala eski tasarımı kullanmaktayım. yeni tasarım facebooktayım gibi hissedirmektedir.
yeni sevgiliyi beğenmeyip, eski sevgiliyi kullanmak gibidir.
eski sevgili candır .
normal bir yazar davranışıdır kimse beğenmek zorunda değildir.
dipnot: götüm gibi olmuş.
her yeniliği beğenmek zorunda olmayan yazarların bulunduğu eylemdir.
yeniliğe açık olmamaktır.
facebook'a karşı olmaktır.
alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemiyor belki.yada yeni tasarımın cidden sikik olduğunu kabul edip eskiyi tercih etmiştir.allalla bak sinirlendim.
mallıktır. beğenip ne yapacan sanki evlenecen mi?
önemli olan kolaylık sağlaması.
facebook gibi bir şey olmuştur çünkü yeni tasarım. ve facebook en nefret ettiğim sosyal ağlardan biridir. bu sebepten kendi protestomu kendim yaparım diyor ve eski tasarımı kullanıyorum.

orjinallik vardı da ben mi kullanmadım. hayır hayır, bu doğru değil.
yeni tasarımdayken telefondan bi sayfayı yenilemek neredeyse bir gün sürüyor kaldı ki beraat olmuş.ha bi de şu telefondan elin kayıp yeniye geçiyorsun bazen ama bu bi tuzak.tekrar telefondan eski tasarıma geçemiyorsun.
yeni tasarımda takip (yazdığım entryden sonra girilen entryler) butonunu göremediğim için yapılan eylemdir.
yeni tasarım birden çok buton ile daha fazla seçenek sunabiliyor belki ama eski tasarıma göre daha ağır kaldığı söylenebilir.

yeni tasarımda mesaj gönderdiğinizde gönderdiğiniz mesaj ekranda kalıyor. yeni bir mesaj göndermek istediğiniz anda onu o ekrandan temizlemeniz gerekiyor. ayrıca gönderim sırasında kullanıcı adı yazarken eski tasarımda size olası kişileri gösterirken, yeni tasarımda bu yok.

sol frame de herhangi bir başlığa tıkladığım zaman sol frame otomatik olarak kendisini yeniliyor. bu tıklamadan sonra bu başlığın altındakine entry girmeyi plandığınızı varsayarsanız o başlığı aramak zorunda kalacaksınız.

bu tür eksiklikler eski tasarımı daha da cazip hale getiriyor. hele ki sözlüğü facebook,twitter gibi sosyal paylaşım siteleri ile bağdaştırmayı sevmeyen yazarlar için tadından yenmez.
eskiyi severiz yeni çok ta mühim bir şey değil üstadım.
Yeniyi hiç kullanmadım çünküm bok gibi.