bugün

bende düşündüm;
yaşı çok genç, yakışıklı, etkileyici bir hikayesi var. Zamanında hayranlarına çok değer vermiş vs. o değilde insanlar zamanında küçük emrah'ı beğeniyormuş. fazla yadırgamamak lazım.
neslin ne kadar boktan oldugunun kanitidir.
Hayal kırıklığıdır.
90 neslinden sonrasinin ne kadar boktan nesil oldugunu gosterir.
90 sonrası degil de 2000 sonrası doğanların ne kadar boktan Bir nesil olduğunu gösterir.
ağır eleştirmeden önce düşünülmesi gereken şarkıcı. adamın yaptığının beşde birini yapın sonrada dönüp eleştirin.
bir 10 yıl sonra kendi hallerine utanarak bakmalarına neden olacaktır. evet.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
(bkz: aramızda belieberler var)
(bkz: (#20615848))
Küreselleşmenin sonucudur.
insanı kahreden, neslin devamından şüphe duyulmasını sağlayan üzücü durum.
bu ergenlik semptomlarından kaynaklıyor olsa gerek.
ülkesinde teoman, duman, mabel matiz gibi sanatçıların değerini bilmeyen kezbanların ergenlik dönemi.
90'ları özleten durumdur. "vadiz lav? Beybi dont hört mi" diye zamanında tv karşısında sipastik bir üslub ile oynayan ben, yeni nesil zengin bebelerine tahammül edemiyorum. Sikik sikik şarkı sözleri, iğrenç ötesi bass'lar iyice soğutuyor insanı müzikten.

(bkz: tamam gençsin metal dinlersin anlarım da justin bieber ne amına koduğum)
(bkz: deveye diken kezbana siken)
aslında olay çok basit ilk önce bir kısım dinliyor beğeniyor ve bunu abartarak anlatıp arkadaşları arasında popüler hale getiriyor şarkıyı sevmesede bilinç altında onu sevmesi gerektiğini hissediyor. 10-13 yaşındaki bebe ne anlar şarkıdan sorsan şarkılarının anlamını bilmez ingilizcesi hi sözcüğünün anlamını bilecek kadardır.

(bkz: justinbieber bize hi bile demedi)

bu justin ateşinin bir 5 yıl daha süreceğini tahmin ediyorum sonra adı bile hatırlanmaz veya umursayan kimse olmaz.
Birini bulacaklardı onu buldular. itiraf etmek gerekirse 1-2 şarkısını beğendim.
bence uluslararası güçlerin insanlar üzerinde başlattığı psikolojik savaşa örnektir. ne yani birisi çıkacak dünyada bu kadar savaş varken sıkıntı varken 16 yaşında dünya starı olacak yok ya.
sorun justine olan ilgi değildir, sorun justine olan ilginin derecesi ve bunu gösteriş şeklidir. ulan biz de saçmaladık, rap falan dinledik zamanında saçma salak, bi sikten anlamasak da metal falan dinleyip eğleniyomuş gibi yaptık belki ama hiçbir zaman bi binanın üstüne çıkıp "ay laf yu castiieeaaağğğnnnnn" diye zırlamadık amk. yani sıkıntı, bu neslin justin denen elemanı aptal bi şekilde sevmesi, severken iğrençleşmesi.

ek: lan düşünüyorum bazen, yeminle justinin yerinde olsam, bu kadar iğrenç bi şekilde sevinen ve bu kadar nefretlik hayranlarım olduğu için utanırdım. hatta kendimden tiksinirdim lan.
ergen kısmısının şaşırtmayan ilgisidir. büyük çoğunluğu yıllar sonra pişman olacaklar, örneğin "bizim pink floyd sevgimiz ergenlikten önce başladı" dediklerinde kimse onlara inanmayacak çünkü sosyal medya hiç bir şeyi unutmaz.

bu arada bu dalyarak yılda 58 milyon usd kazanıyormuş, allah yayında ve yapımda emeği geçen herkese akıl fikir versin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar