bugün

Dahil olduğum topluluktur. Duygusal eleştiriye gelemeyen görünmez bir kalın kabuğa sahip kadınlardır.
Olumlu yönlerine bakarsak 1 birim sevgiye 10 birim sevgiyle karşılık veren iyi niyetli ama zeki kadınlardır.
Onun anaç tavrına karşılık gelen babacan Yürekli ve dürüst bir erkekle eş olabilir.
klasik yengeç burcudur. yani; duygusal, korumacı, savunmasız hisseden, alıngan, hassas, aman kimse beni eleştirmesin diye ve eleştirilirse kabuğuna çekilen.
şanslıdır.
benim gibi.
Benim de içinde bulunduğum zırlak kadınlar topluluğu. Ağlıyoruz durduramıyorlar.
gerçekte huysuz sinirli eleştiriye gelemeyen alıngan ama sürekli güleryüz olumlu sevecen davranışlar bekleyen kadınlardır. evet bu benım.
ulan yazık bu kızlara be. en kafaya alınan, en duygularıyla oynanan ve en saf kişilikler buradan çıkıyor.
bi kaç tane sevgilim olmuştu fakat ne bi heyecan nede 'yok yav vay amk' diyebileceğiniz şeyler yaşamıyorsunuz.

mantıkları tanımlamak gerekirse; kevgir. ötesi değil. anca makarna süzersiniz bunların mantıklarıyla.
(bkz: yengeç burcu erkeği)
delidir ne yapsa yeridir kızı.
siktir edin gitsin. onlardan bi cacık olmaz. maymun iştahlının teki olurlar genelde.
(bkz: anaç)
(bkz: evlenilecek kadın)
(bkz: mıymıntı)
bizim burcun hatun kesmi. hiç denk gelmedim. nedirler ne değildirler bilmem pek ama bizim gibi evcimen olma ihtimalleri yüksektir.
Güzel bi burca sahip kadındır. Sadakati sayesinde bulunmaz hint kumaşı gibidir.
arkadaşlığa çok önem verirler. güven probleminden hoşlanmazlar. evet sadakat üst düzeydir. bazen çok çabuk bağlanırlar. hisleri kuvvetlidir. sevdikleri zaman kolay kolay bırakmazlar.
hem çocuk hem kadın. *****
Yükseleninimden dolayı olduğu topluluk olup çapkın gözü dışarda çabuk bağlanıp çabuk soğuyan burçtur.
(bkz: ruh emici)
dırdır eder.
çok duygusal ve ailesine son safhada bağlı kadındır.
eğer gerçekten severse, öyle bir sever ki işte o zaman aşka inanırsın.
Anaç ruhlu
Değişken ruh haline sahip, gelgitli.
Eve ve aileye düşkün
Duygusal
Romantik
Hamarat
Mutfakla arasi iyi
Güzel gözlü kadınlardır.
Hisleri çokca güçlüdür.
[kat: <a href="//www.uludagsozluk.com/c/burçlar/" title="burçlar" >burçlar</a>]
Kafası hep başka bir yerlerde hayaller aleminin insanı,kendimden biliyorum.
Duygusaldır. (bkz: ben)
Çok fevri aman diyim, bütün duygularını uçlarda yaşar, arkadaşlık çok zor...
güncel Önemli Başlıklar