bugün

ellerine sağlık, e bir gün bize de yap da yiyelim diyeceğimiz yazarlardır. sofrayı kuran kaldırır, içkiler benden. haydi sofraya.
Benimdir.
Yumurta, makarna ve sandiviç yaparım asla aç kalmam.
3 yaşında ki yiğenim bile yumurta haşlamış, siz ne diyosunuz.
Yavaş yavaş öğrendiğim yemeklerdir. Bugün bir orta boy kuru soğan, bir parça kıymayla kavrulur, üzerine iki adet çırpılmış yumurta dökülür vee afiyet olsun.
Benim olmadığım grup.
benimdir. hatta büyük bir şevkle yaparım bunu daha önceden kesfetmiş olsam kesin shef olmak isterdim ama bizden geçti bağzı şeyler.
erkek olan modelleri de vardir.

Risotto"dan kievskilere kadar herseyi yapar da yedirecek insan bulamaz artik.
mutfakta aşçı, sözlükte yazar, sokakta susamcık olandır.
Yazar gibi yazardır .
neden bu kadar kasıyorlar anlamıyorum ben makarna yapmayı biliyorum ve makarnada bir yemektir efendim evet bende yemek yapmayı biliyorum. teşekkürler..
hepsini yapıyorum da bi portakallı ördeğin dibini tutturuyorum.
kuru fasulyeyi biliyorsa çok değerli yazardır.

bilen varsa bi baksın hele.
mantı bile açarım, gerisini saymaya gerek yok sanırım. * *
çekemeyenlerin ılık diyebileceği fakat aslında adamlığın iliklerine kadar işlediği yazardır.
Şahsımın profesyonel olarak içinde bulunduğu yazar grubudur.
kim daha hamarat telaşı içinde olan yazarlardır. cinsiyet ayırmaksızın her bireyin en azından kendi karnını doyuracak nitelikte yemek yapıyor olması normal ve olması gerekendir.

(bkz: bekar yazar annelerinin takip ettiği başlıklar)
üniversitede evde kalmış yetenekli yazardır.
Yumurta kırmak. (bkz: Doyurucu ve lezzetli)
bana da öğretmesini şiddetle teklif ettiğim yazarcanlar.
karides güveç,
kuru fasulye
pilav
köfte
su böreği,
ağlayan pasta,
pudingli kurabiye

en güzel yaptığım yemeklerdir. hepsini yaparım evelallah.

(bkz: 9 yaşından beri yemek yapmak)
bir veya birkaç mutfak kültürüne hakim, lezzeti yakalamış yemekler yapan yazarlardır.
fakat şu ana kadar görüyorum ki 5 çayına kek, poaça yapmaktan öteye geçememiş liste.
neyse osmanlı mutfağı kategorisinden beni dahil edebileceğiniz yazarlar birliği.
(#13933667)

görsel
görsel
görsel

(bkz: ne lazımdı)
Cukurova kizi olan sozluk yazaridir yada universitede evde kalmis/kalan insandir. 15 yasinda annesinden guzel yemek yapmaya basladigindan beri evin yemekleri uzerine yikilan yazardir.
mantarlı kaşarlı et sote favori olarak beğenilen yemeğimdir.*
acıktığı zaman karnını doyurabilen. peynir, ekmekle yetinmeyen yazardır. arkadaşlar ıspanak yemeği yapmak istiyorum bir söylerseniz nasıl yapılacağını. varlık içinde yokluk çekiyorum resmen.