bugün

O kişi benim ilerde herhangi bir mesleğim olmazsa lokanta açmayı planlıyorum.
yemek yapmayı bilen erkek ve yemek yapmayı bilen kızdan sonra ortaya çıkan üçüncü tür.
(bkz: gevrek ayran)
evde çok yalnız kalan ve mecburiyetten yemek yapmayı öğrenen yazardır.
lokanta açmak için ihtiyaç duyacağı şeyler bulunan yazar.
acıktığı zaman karnını doyurabilen. peynir, ekmekle yetinmeyen yazardır. arkadaşlar ıspanak yemeği yapmak istiyorum bir söylerseniz nasıl yapılacağını. varlık içinde yokluk çekiyorum resmen.
mantarlı kaşarlı et sote favori olarak beğenilen yemeğimdir.*
Cukurova kizi olan sozluk yazaridir yada universitede evde kalmis/kalan insandir. 15 yasinda annesinden guzel yemek yapmaya basladigindan beri evin yemekleri uzerine yikilan yazardir.
(#13933667)

görsel
görsel
görsel

(bkz: ne lazımdı)
bir veya birkaç mutfak kültürüne hakim, lezzeti yakalamış yemekler yapan yazarlardır.
fakat şu ana kadar görüyorum ki 5 çayına kek, poaça yapmaktan öteye geçememiş liste.
neyse osmanlı mutfağı kategorisinden beni dahil edebileceğiniz yazarlar birliği.
karides güveç,
kuru fasulye
pilav
köfte
su böreği,
ağlayan pasta,
pudingli kurabiye

en güzel yaptığım yemeklerdir. hepsini yaparım evelallah.

(bkz: 9 yaşından beri yemek yapmak)
bana da öğretmesini şiddetle teklif ettiğim yazarcanlar.
Yumurta kırmak. (bkz: Doyurucu ve lezzetli)
üniversitede evde kalmış yetenekli yazardır.
kim daha hamarat telaşı içinde olan yazarlardır. cinsiyet ayırmaksızın her bireyin en azından kendi karnını doyuracak nitelikte yemek yapıyor olması normal ve olması gerekendir.

(bkz: bekar yazar annelerinin takip ettiği başlıklar)
Şahsımın profesyonel olarak içinde bulunduğu yazar grubudur.
çekemeyenlerin ılık diyebileceği fakat aslında adamlığın iliklerine kadar işlediği yazardır.
mantı bile açarım, gerisini saymaya gerek yok sanırım. * *
kuru fasulyeyi biliyorsa çok değerli yazardır.

bilen varsa bi baksın hele.
hepsini yapıyorum da bi portakallı ördeğin dibini tutturuyorum.
neden bu kadar kasıyorlar anlamıyorum ben makarna yapmayı biliyorum ve makarnada bir yemektir efendim evet bende yemek yapmayı biliyorum. teşekkürler..
Yazar gibi yazardır .
mutfakta aşçı, sözlükte yazar, sokakta susamcık olandır.
erkek olan modelleri de vardir.

Risotto"dan kievskilere kadar herseyi yapar da yedirecek insan bulamaz artik.
benimdir. hatta büyük bir şevkle yaparım bunu daha önceden kesfetmiş olsam kesin shef olmak isterdim ama bizden geçti bağzı şeyler.