aman hocam aman. bi denemediysen aman deneme. bu öyle böyle bişey değil yahu. burası sözlük buna bi tanım lazım ama ne desem bulamıyorum şimdi... ımmm... şey...

tanım: mastürbasyon var ya hafız, işte ondan bile güzel orgazmdır.

şimdi ise bu mükemmel duygunun yeşilaycı bi insanı nasıl ağına düşürdüğünü anlatiyim de gençlerimize iyi bi örnek teşkil edeyim.

efenim bundan 2 sene öncesine kadar, ara sıra arkadaş sohbetlerinde, kafede, sokakta, şurda, burda ayda bi iki, haftada bi iki, günde bi iki sigara yakan bi panpaydım. 2 sene önce okulda ne zaman yemek yesek kankam bana içer misin diye sorardı. bende işte hani haftalık düzeni bozmayacak şekilde verde yanalım der, çekerdim dumanı ciğerin hen ücra hücrelerine kadar. ama belli bi noktadan sonra her ikram edişinde sigara alır, ikram etmezse de 'abi cigara verseneee... nolur.. valla bu son abi bi daha içmiycem söz...' şeklinde genellikle ferdi tayfur filmlerinde gördüğümüz, gece klübünde başı ağrıyan, tecavüzcü coşkunun uyuşturucuyu ağrı kesiciymişçesine uzatıp 'al iç bunu, bişeyin kalmaz' deyip uyuşturucu müptezeli yaptığı okulun en mülayim çocuğunun aynısı olmuştum.

efenim daha sonrası sigaraya başlayanların hepsinin geçtiği bi yoldur. 'ulen çocuğun bayağı sigarasını içtik. şimdi alıp bi paket versem ayıp olur kabul etmez, iyisi mi bende bikaç hafta paket taşıyıp hep ben ikram ediyim. en doğrusu bu.' dediğiniz an afedersiniz siki tuttuğunuz andır. tebrikler artık sizde bi tiryaki oldunuz.

ama sigara iyidir, sigara candır. sigarasız hayat kadınsız sekse benzer.

yine geldik mi mastürbasyona *
dünyanın sikinde olmaması düşüncesinin beyne yerleştiğinde insana verdiği huzurla aynı hissi veren ve sigaranın bitiş süresince devam eden tarifsiz rahatlık.
bazen yemeğin ortasında "off bi bitse şu yemek de yaksam bi tane" dedirten sigara çeşididir.
orgazm sıgarasının yerini tutmaz.
sırf o tadı versin diye yemek yenirse o tadı vermez. özeldir tektir.
ramazan ayında iftar sofrası ardında ise ayrı bir yere sahip olandır.
(bkz: tutmayın uçuyorum)
böyle insana kızgın kumlardan serin sulara hissini yaşatan sigaradır.
insana bir başka keyif veren sigaradır.
ister zengin ol ister fukara, yemekten sonra yak bi cigara.
dünya bir yana, o sigara bir yanadır. sindirim için feci etkilidir. doktorların bile önerdiği iddiaları kulislerde dolaşmaktadır.
Bir rivayete göre en az zararlı olanıymış.
edit: ne diye eksiliyorsunuz. Bende bana söyleyenlerin yalancısıyım. Sizi gidi yeşilaycılar sizi.
zevkle içilen sigaradır.

(bkz: keyif cugarası)
Yanında ince belli bardakta çay da varsa...
ezik ve zavallıların kendini kandırmaca anlamlandırmasıdır. sigaranın hiçbir keyfi yoktur. beyninizi resetleyelim ve yemek sonrası bir sigara verelim size bakalım aynı bokları yeniden anlamlandırabilecek misiniz?!
Bir noktadan sonra sırf o sigarayı içmek için yemek yenildiği rivayet edilir.
seks sonrası içilen ilk sigarayla yarışamaz, kaybeder.
Pezevengi arkasından yakılan ikinci sigara olan sigaradır. Bir tane asla kesmez.
günün ilk sigarası kadar iyi değildir.
Uzun süren bir açlık (bkz: oruç) sonrası yaptığı kafa, matematikle açıklanamayan sigaradır.
Çok keyif veriyor zıkkım. Evet.