bugün

yemekteyiz programına katılsa rezil olacak kızdır.
çok lanet bi kızdır. evde kalsındır. ölsündür. hatta ölsünde dirilsin bir daha bir daha ölsündür. **
muhtemelen evin hatta sülalenin tek kızıdır. el bebek gül bebek yetişmiştir. şımarıklık doruktadır. *
yemek yok dikis yok utu yok bulasik camasir zaten hiç yok sen de ne var lanınız dendiğinde para var cevabi alininca bazi bireyler koşa koşa icgüveysi yazilmak için can atar. gerci can canatarin konumuzla bir alakası yoktur ama aklıma nerden geldi bu hergele durup dururken garip bir pozisyon değil mi benjamin?
(bkz: nefes alsın yeter)
28'inden sonra kuruduğu iddia edilir. Aman efendim bu çağdamı? gayet tabi bu çağ. Yokmu allasen boyle zihniyetler halihazırda.

(bkz: kız kurusu)
(bkz: yakınçağ)
annelerinin "evlenince nasıl olsa yapacak şimdiden yapıp bıkmasın" diyerek hiçbir şey öğretmediği kızlardır. öğrenci evlerinde benim gibi anaç tiplere rastlarlarsa kendileri rahat eder, ancak rahat vermezler. *
evlerinde muhtemelen hizmetçi olan kızdır.
mutfak robotu değil kız olan kızdır.

lütfen beyler, astığınız ilana hizmetçi mi yoksa eş mi aradığınızı da yazın.

zaten ancak ilanla evlenirsiniz, sizin gibi sığ düşünceli adamları kim sever de evlenir bilemiyorum.

bir kadınla senin pis donunu yıkayacak diye evleniyorsan, vah yazık sana.
yemeği yapılıp önüne sıcak sıcak konmadıkça açlıktan geberecek duruma gelen , kendi kendine bir elma bile soymayı beceremiyen, hayatları boyunca 1 bardak suyu bile annelerinden isteyen, anne veya kızkardeş tarafından doyurulmaya alışmış, ekmek arası birşeyler bile hazırlayamayan türk erkeklerine müstehak olan kızdır.

ayrıca benim gözümde araba motoru, tesisat tamiri, bahçe işleri veya marangozluktan anlamayan, paket taşımayan, perde takmayan erkeğe benzer.
En doğrusunu yapıyordur, böylece erkeğin kölesi de olmayacaktır.

(bkz: ntv muhabiri vs morganize isler)
(bkz: salak ile avanak)
(bkz: bir başlık okudum hayatım karardı)
erkeğin kölesi olmayacaktır(!).
maddi durumu iyiyse bu işler için başka köleler edinecektir.
maddi durumu iyi değil ise kocasını köle edecektir. *
ayrıca seksen yaşındaki ninemle bir olup sormak istiyoruz:

"kızım sen ne halt bilirsin."

kızdır en nihayetinde.
şişme kadın ile aynı işlevi görür heralde.
bildiği bir şey var mı acaba diye insanı düşündüren kız. konu mankeni mi ne bu? kapıdan bacadan uzak olsundur.
kız hitabını haketmeyen insandır. bu tür insanların en çok bildiği şey, alışveriş yapmak ve zartcan zurtcan'ların kimin ile çıktıklarıdır.
(bkz: hayatın ev işlerinden ibaret olduğunu sanmak) buna gıyaben (bkz: çok işlevli kadınlar)

(Kadın erzakları alacak, pazara gidecek, yemeği yapacak, bulaşığı yıkayacak, kocasının söküklerini dikecek, evi silip süpürecek, çamaşırları yıkayacak- ütüleyecek, süslenip püslenecek, kocası gelince güler yüzle karşılayacak, ayaklarını yıkayacak, adama bir güzel masaj yapacak, sonra sofrayı kuracak, adam tv izlerken yeniden bulaşıkları yıkayıp kurulayacak, adamın yarın giyeceği elbiseleri hazırlayacak, sonra yatakta kocasını memnun edecek, sabah olacak erkenden kalkacak, kahvaltı hazırlayacak, adamı uyandıracak ve duruma göre bir kez daha memnun edecek, kahvaltı yapıldıktan sonra yine güler yüzle adamı kapıdan yolcu edecek bir de üzerine aldatılacak... Oh mis gibi! Erkeğin yaptıklarına ve kadının yaptıklarına bakalım. Sonra konuşalım. Bu sebeple eğer bu başlıkta sayılanları bir kız yerine getiremiyorsa hala bir erkekten geride değildir. Bunları zaten erkek de yapmıyordur, işine gelmediği için tabi o da.)

(bkz: elimizde o yok 5 yıldızlı otel versek)
(bkz: ha ben mi yok ben evli değilim)
(bkz: kısmetimi arıyorum ancak şartlarım ağırdır)
hizmetçilere neden gerek olduğunu kanıtlayan kızdır.
'evlenince hepsini öğrenirim' diyen kızdır.
dünyanın en güzel kızı da olsa tarafımdan ilgi görmeyecek kızdır. hoş tarafımdan ilgi görmemesi de onun için pek önemli olmayabilir. zira bu dünyanın en güzel kızının müşterisi eksik olmaz.
Türkiye Erkekler Birliği'nin (TÜEB) pek tasvip etmeyeceği kızdır. o işleri yapmamak ayrı ama bilmemek apayrıdır. ha sen bil ama yapma lazım olmuyorsa. ama bil iste.
normal bi kızdır. tüm bunları erkeğin bilmemesi kadar doğaldır onunda bilmemesi. biz erkekler hep kadınları, eşya, sex objesi, hizmetçi gibi kullanıyoruz. yazık lan. bu ne biçim çifte standart? (bkz: allah huzurunda herkes eşittir) * *
boya,badana,tesisat,tamirat işleri bilmeyen erkeğin kız kardeşidir.*
Yemek: çeşitli gıda malzemeleriyle hazırlanan yiyecek.
Dikiş. iğne ve iplik yordamıyla bir şeyleri dikmek, birbirine tutuşturmak.
Utu: Kumaşların kırışıklıklarını açmada kullanılan çelik tabanlı alet.
Bulaşık: Herhangi bir cisme bir tür toz, yağ, kir bulaşması sonucu oluşur.
Çamaşır: Giymek için üretilmiş bütün kumaşları kapsayan kelime.

Bilmeyen kaldı mı? Dağılın şimdi!
(bkz: erkek lan bu)
(bkz: istersen ben şuraya domalayım)