bugün

Kanal D'de yayınlanan "ÖYLE BiR GEÇER ZAMAN Ki" dizisinde "inci" karakterini canlandırmaktadır.
Daha yolun başında olmasına rağmen çok yetenekli bir oyuncu ayrıca çokta güzel.ileri de çok başarılı olacağına inandığım birisidir.Meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.
kızıl saçın harikulade durduğu doğaüstü varlık.
o dalgalı kızıl saçlarına gömülüp doyasıya koklanmak istenen, gülüşü kış gününde esen ılık bir yel gibi iç-açıcı, konuşması ve zerafetiyle özlenen "kadın" profilini hatırlatan sıcacık bir aktrist. öyle bir geçer zaman ki dizisinde de rolüne çok güzel oturmuş. umarım bundan sonra daha sık görürüz kendisini ekranlarda. tabi gönül ister ki gerçek hayatta da tanışalım. hadi hayırlısı...
metenin bir gece vakti serenat yaptığı müzik öğretmeni.
Hiç bir şey yapma al tablo yap as duvara her sabah bakıp bakıp yeniden aşık ol...
Öyle de bir insandır...
Öyle bir geçer zamanki dizisinde oynadığı kişilkli öğretmen karakterine bayılıyorum.Sonucu ne olursa olsun inandığı şeylerin arkasında duruyor.Bide işin görsel yanı var,saç rengi şahane.Karamel mi o?
masum güzelliği ve etkileyici ses tonuyla gönül tellerini titreten rahatlıkla aşık olunabilecek oyuncu.
oynadığı dizinin anlatılmak istenen dönemine çok yakışan bir oyuncu.
tarçın bakır çok yakışmaktadır kendisine. kesinlikle 60 lar daha hoş gösteriyordu onu.
seni bana yazmışlar'ın zeynep'i.
Seni bana yazmışlarla sempatiyi bi kez daha kazanan güzel oyuncu.
87 doğumlu bir adet oyuncu. *
seni bana yazmışlar dizisindeki zeynep rolüyle kalbimi fetheden kızıl, yeni nesil iyi oyuncudur.
güzel insan.
24 yaşında ve Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünü bitirdi. Ekranlardaki ilk işi "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisindeki "inci Hoca" karakteri oldu. Karakter geçen sezon diziye veda edince Kuvancı bu sefer karşımıza ATV'de yayınlanan "Seni Bana Yazmışlar" dizisinde başrolle çıktı. Bu sefer komedi türünü deneyen Kuvancı'nın özellikle kızıl saçları hayran topluyor. Zaman zaman Türkiye'nin Nicole Kidman'ı olarak da anılıyor. (Hürriyet)
Çok iyi oyuncudur, geleceği yüksekdir, Çok da Güzeldir, Ama cinsel yönden çekici falan değildir.
fena halde kirsten dunst'u anımsatan oyuncudur. hatırlattı dediysek hatırlattı sadece yoksa kirsten'le işim olmaz.

o değil de Allah yeliz'i güzel yaratmış.
dünyanın en tatlı kadını yarışması yapılsa kendisine oy vereceğim insanüstü varlıktır.
kendisine burdan ilan-ı aşk ediyorum. ama çabuk reddet lütfen fazla ümitlendirme bu garibi.
şekerden tatlı kız.
Şu zamana kadar güzel bildiğim, siyah saçlı halini görünce resmen hayal kırıklığına uğradığım ve ''bir saç insanı bu kadar mı değiştirir?'' dediğim oyuncu. Eminim ki kendisi doğal saçları ile TV'ye çıksaydı ilk, bu kadar beğenilmez, bu kadar sevilmezdi.
Bu da siyah saçlı hali;

görsel

Bu da karşılaştırması;

görsel
insan olmadığı kesin. muhtemelen melek.
Son röportajı söyleşi günlüğü'nden okunabilir.
http://soylesigunlugu.blogspot.com/
ne alakası var bilmiyorum ama brooklyn lee'ye benzettiğim ve daha bir aşık olduğum güzellik.
çok güzel bir oyuncu, kızıl saçları o güzel yüzü ve sempatikliği ile gerçekten çok daha iyi yerlerde olması gerekiyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar