bugün

deprem vergisini alıp duble yol yapan akp hükumeti kadar düşüncesiz, tedbirsiz ve salak kızdır. yedekte erkek bulundurmayan kızın 3 memesi olduğu rivayet edilir. öyle ki, bu kızın hem boyu uzun, hem huyu güzel, hem teni ipek, hemi de saçları altın gibidir.

yani yoktur böyle bir kız.
yedekte kız bulunduran bir erkeğe aşık olur ve dünyanın kaç bucak olduğunu, aşkın da o bucaklar arasında nasıl oyuncağa döndüğünü keşfeder.
kendisine çok güvenen kızdır. elini sallasa ellisi !
yedeği daha temincek değiştirmiş kız olabilir.
Kız gibi kızdır. Kevaşe değildir. Niyeti bellidir. saftir temizdır dürüsttür açık ve net.
temiz aile kızıdır. bir ara 3. yedekten ilk sıraya çıkmış sonra oyun dışına çıkarılmıştım.
yedektekilerin son kullanma tarihleri geçmiş olduğundan yeni yedek arayışına geçmiştir. yedeksizliği geçici bir süredir yani. yoksa olur mu öyle şey allasen.
Her erkek aynı değildir, adam gibi adamlar var, genelleme yapma bilmemne muhabbeti yapan tipin tüm kızları kazık yediği kız gibi sanıp genelleme yapmasıdır. Kişiliksizlik karaktersizlik cinsiyete özgü değildir. Kızın orospusu olduğu gibi erkeğin orospusu da vardır, ki bu yalnızca ilişkilere özgü değil, hayatın geneline ait bir meseledir. Yedekte olmayı yahut yedek için terkedilmeyi yediremeyen arkadaşlar, çevrenizi düzgün insanlardan oluşturursanız sıkıntı kalmaz rahat olun.
normal olaf kızların çoğunluğudur.

Bulundurmuyoruz efendim terkederse de yenisini buluruz efendim çok da fifiydi hani para var huzur var.
hayatın sillesini erken yaşta yemiş, içgüdülerine yeterince kulak verecek sıcak ev bulamamış kızdır.
kızın normal olanıdır. yedekte erkek bulundurmak nedir lan ? kalemkutusundaki diğer kalemler miyiz lan biz ? yoksa ben mi çok saf, masum düşünüyorum?
(bkz: adam)
kendi duygularını ve yedek olabilecek insanların duygularını önemseyen ve kendine saygısı olan kızdır.
muhtemelen büyük çoğunluğu yedekte tutuyordur, ama sorsanız tabiki hem saçmalamış hem hakaret etmiş, hemde güvenmiyormuş sayılırsınız, sormayın sakın.
Aşıktır. Aşık olan kız kimseye bakmaz. Tabi aşk bitince maymun gözünü açıyor elbet.
delikanlı olmamasının tek sebebi çüksüZlüğüdür.
çükü olsaydı kral olurdu amk.
küçük oyunlara girmeyen elindekinin kıymetini bilen sadık düzgün karakterli kızdır. Tabi ki erkekler bu tip kızları sevmediği için Şansız kızdır.
Kendine güveni zamanla düşecek kız. E tabi bağıl olarak Kezbanlık katsayısı da düşer ve daha pozitif daha Humanist olur.
ahlaklı kızdır.
güvenilesi kızdır.
orospudur.
Gercekten asiktir ve de durust.
Çok sıkışırsa özelden bi mesaj atsın bişeyler düşünürüm.
yoktur, aslında hepimiz birilerinin yedeğiyiz.
Saf kızdır,hata yapıyordur.