bugün

bazen hemen bazen 1000 yıl sonra.
90 civarı tam tadında olur.
Bu ara ölmek istiyorum.

Belli bir ücret karşılığında yardımcı olacak biri aranmakta.

Ödeme bitcoin ile yapılacaktır.

Tekliflerinizi bekliyorum.

(bkz: Kiralık katil)
90-105 yaş arası.
Cahit sıtkı ''Yaş otuz beş! Yolun yarısı eder.'' deyip 46 yaşında öldü. Şimdi ben şu yaşta ölmek isterim dersem ertesi gün ölürüm.
itin köpegin maskarasi olmadan mumkunse.
Şimdi ne söylesek boş.

Her yaşın ayrı bir güzelliği var sonuçta.
(bkz: hızlı yaşa genç öl)
Ölmek istemiyorum.
69
Ben ona o bana.
57 güzel gibi.
Küçükken hep "30 yaşıma gelince öleyim" diye dua ederdim.
Sanırım 30 yaşıma gelince çirkin ve yaşlı olacağım düşüncesi vardı. Şu an hala 30 yaşımda ölmek istiyorum.
kimseye yuk olmayacagım, birilerinin eline bakmayacagım bir yas. yaradan nasıl uygun gorduyse.
24, 25 olmama 4 ay kaldı bu arada.
Allah nasip ederse, torun torba da sevmek istiyorum ben. Tabi bundan önce bir kocamin olması lazım. isim yaş *
200 yazayım diyorum ama 200 e kadar yaşayan 300 e kadar da yaşarım diyorum. sonra 400 neden olmasın diyorum.

sizde maximum kaç var?

yaşamayı seviyorum. hayatı seviyorum. hayat harikulade güzel ve harikulade saçma. bu sözleri basım ağrıyor iken bile yazıyorsam hayatı cidden seviyorum demektir.
74. Birazcık emekliligimi göreyim. He yok emekli olamıyorsam 54.
Bugün ölsem huzurdur.
Eskiden 28’di simdi 28’im her yas guzelmis bi 40 diyelim bu sefer.
Tabi kısmet kader ama Allah elden ayaktan düşürmeden olsa iyi,tabi yaradan neyi uygun gördüyse başımız üstüne inş.
çok yaşamaya gerek yok ama erken gitmeye de pek niyetim yok ortalama 70'i görsem bana yeter işte.
26. tşkl.
33 yaş olsa gerek..
26. ama geçti olsun.
43 yaşındayım ve ailemde özellikle baba tarafında erkeklerin ortalama ömrü 70 yıl civarı. Ortalama 30 yılım kaldı geriye. Kimseye muhtaç olmayacağım bir yaşta gitmek istiyorum bu dünyadan. Kimseciklerin eline baktırmasın yaradan. Amin.