bugün

Yüzmek, tenis oynamak ve saz çalmak.
Eskiden uzun uzun yururdum simdi arabanın içine oturup yuksek sesle müzik dinliyorum.
sakinleşemiyorum.
Bisiklet. En az 75 dakka.
Point Blank ' da 7R Patlama atmak. Tabikide Ct de.
Yazarların bir takım sakinleşme amacıyla gerçekleştirdikleri fiillerdir.

Su her potansiyel agresifi sakinleştirir. ister yüzme olsun, ister duş. Bunun haricinde ben ip atlıyorum ya da o an enerjimi atabileceğim hangi materyel varsa top, pinpon, bisiklet sürmek vs. Enerjimi atınca hırsımı da atıyorum. Ha mesela temizlik yaptığım bile olmuştur, kafamın nasıl estiğine bağlı.
Okan bayülgen in sunduğu programların bölümlerini tekrardan izlemek.
yumuşak cisimleri yumruklamak. en sonunda ters bi hareket yapıp nefes nefese yatağa uzanıp kırdık mı kolu acaba omuz çıktı mı bel incindi mi diye düşünmek.
çay yaparım, müzik açarım(sizin hatta çoğu insanın sevmediği müzikler) perdeyi sonuna kadar açar camı açarım. önüne oturur amaçsızca çayı yudumlarım zaten kendiliğinden gözlerim dolmaya başlar. biraz sinirlenirim ana bacı sövmeye başlarım. sonra biraz daha duygulanırım. sonra ayı seyrederim hep dolunaydan bunlar diye düşünürüm. sonra yine küfrederim. gözlerimi silerim küfrederim. çay içerim küfrederim.
hayatımı gözden geçirim. tam olarak hüzünlenme sebebimi bulurum. sebepleri sayarım sayarım sayarım sayarım sayarım sonra sıkılırım. sikerim anasını hep geceden oluyor bunlar. sabah olsun geçecek diye kendi kendime hayal kurarım biraz.
bir iki türkü daha.
zaten yorulurum. uykum gelir. uyurum. her şey dağınık kalır. hiçbir şey düzelmez. ama işte şükrederim. yine şükrederim çünkü bu dağınıklığa rağmen hala nefes alıyor ve gülebiliyorsam o kadar önemli değil demektir.

ne yapayım lan başka. ne sakinleşme hobisi amk paris mi burası
intihar ederim.
Yürümek. Hayal kurmak, tüm güzel şeyleri.
Parkta içerim.
Çünkü berduşluk ve itlik bunu gerektirir.
Mum ışığında nefes terapisi yaparım, beni sakinleştirecek bir müzik eşliğinde.
Yürümek sakinleştiriyor beni.
allah kitap indirerek küfretmek.
Yatağa yatıp gözleri kapayıp derin nefesler eşliğinde öyle bir geçer zamanki dinlemek.
Sakinleşme hobisi ney amk?!
Sakinleşmek için bir takım eylemler falan yapılır vs.
Hobi haline gelmiş sakinleşmek eylemi!
Çok ilginç...
Ets2 oynamak.
Gizli numaradan birilerini arayıp ağzıma geleni sayarım ya da sigara içerim.
namaz kilmak.

dunya'nin dert ve tasasina gogus gerebilecek yurek isteniyorsa, o yuregi namaz'la yuceltmek gerekir.
Maket yapmak ve prepar3d ile uçuş yapmak.
yastığı yüzüme basıp avazım çıktığı kadar bağırmak.
Yüksek sesle müzik dinlemek.
Kendime zarar vermek
Bi yerleri kırarım yumruklarım..
Sessiz sakin bir yer bulup çay ya da sigara içmek, kısık bir müzik eşliğinde sabit bir yere odaklanmak, düşünmek daha sonra alay etmek; kendinle, düşündüğün şeyle ve sonra kulaklığı son ses açıp takılmak.
Lost izlemek.

Az önce öldüğün halde yeniden hayata tutunmaya çalışmak. Dili dini ırkı milliyeti farklı insanların bile arkadaş olduğu o şahane evreni düşünüp hayal kurmak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar