bugün

(bkz: insiyatif projesi)
şurada kendi görüşümle net çözümü belirttim; (bkz: şehit vermeyi basit bir olay gibi görmek)
gider bu orospuçocuklarının bulunduğu inleri uçaklarla falan değil, askerlerinle mahvedersin.
sonra da sorunlu bölgelerde 6 ay-1 yıl ne gerekiyorsa sıkı yönetim ilan edersin. devlete baş kaldırmayı kimse aklından bile geçiremeyecek hale gelir.
mutlu son.
soykırımdan veya tehcirden başka çözüm düşünen varsa bir iq ve eq testi yaptırsın çabuk.
10.000 adet kısırlaştırılmış kırım kongo kanamalı ateşi hastalığı taşıyan keneyi pkk kamplarının üzerine at ve 6 ay bekle çözüm basit.
Su zamana kadar binlerce sehit. Eger bu boyle devam edecek analarimin yuregi yanacaksa cikarin savasi hepimizin yuregi yansin. Ya tamamen bitsin, yada tamamen olelim. En azindan yuregimiz yanmaz.
esas çözüm "egemen" güçlerle yapılması gereken bir çözümdür. bu terörist denilen, elif´i görse mertek sanacak, cebinde 10 lira para olmayan zavallının tekidir. o adamın eline "kafasında belirli planlarla" 50bin dolarlık "gece dürbünlü precision silahı" veren adamla , o adamı bulup oturup konuşman lazım.

o adam "belirli" bir devletin görevlisi bir adamdır. verdiği bütün mermi ve silahları bir dokumanter tutmak kaydıyla yazar. kendi devletinin çıkarlarına çalışan bir memurdur. o devletin buradaki çıkarı "terör" adı altında gayrı resmi bir savaşla vererek bir başka devletin- bizim örneğimizde türkiye´nin- destabilizasyonuna çalışmaktır. bu "egemen devlet" "resmi savaş" istememektedir. savaş ne pahasına olursa olsun "gayrıresmi" boyutlarda kalmalıdır. ismi "terör" olmalıdır. ama o savaşı her şekilde destekler.

senin yapman gereken "havlayan köpeğe" hoşt demek değil köpeğin sahibine , bunun yularını lütfen takınız demektir. kürt anlamıyor işte, maşa sadece, ama bunu çakozlayamıyor garibim, n´apacaksın?... o insan olarak bile değil, sadece ve sadece "cinayet silahı" gibi görülmelidir. bildiğin üzre bir cinayette "cinayet silahını" değil, o silahı tutanı yargılarsın. adamın eline uzaktan kumandalı mayını veren kimse, esas seninle problemi olan, seninle "gayrıresmi" şekilde savaşan da odur. senin "esas faili" bulman lazım. yoksa açlıktan nefesi kokan ama elinde 50bin dolarlık silahla dağlarda gezen zavallı değildir senin esas muhatabın. senin muhatabın ona o silahı verendir. onu bulup, imhaysa imha, pazarlıksa pazarlık etmen lazım. yoksa kürt değil konu... bildiğin üzre geçmişte bütün arap dünyasını kışkırttı adam sana karşı. sen de "yemen türküsü" yaktın. aynı oyunu bu sefer kürt üzerinden oynuyor sana. bunu bilip , bhuna göre üreteceksin üretmen gereken çözümü.
(bkz: bordo bereliler)
http://www.youtube.com/watch?v=RO8Aq8ZOtbM
buraya ne yazılırsa yazılsın gerçekleşmeyecek çözüm önerileridir. bunu bizim değil bizim başımızda yönetici diye geçinenlerin dusunmesi gerekmektedir. 30 tl ikramiye ile paris' ten parfüm almak ile bu ülkeye hiçbir hizmet yapılmaz. halk bilinçlenmeli.
yazar bizimle taşak geçmiştir. çünkü terör 1 günde istense bitirilebilir. altıma imzamı atarım, analarını sikeriz.
açık ve net.
(#12529645)
1. sinirlarina set cekeceksin, basbakan cikip aslanlar gibi diyecek ki Ben Türkiye Cumhuriyeti Basbakani olarak milletimin bana verdigi yetkiye dayanarak diyorum ki: Türkiyemize herhangi bir terör saldirisi düzenliyen guruba, örgüte, ceteye dolayli yada dolaysiz yardim ve yataklik eden ülkeler müttefikimiz olsa dahi savas sebibi olarak görecegiz ve gerekeni yapacagiz. biz yüce Türk milleti olarak kendi problemlerimizi icimizde en kisa sürede cözecegiz bundan kimsenin süphesi olmasin. Konusmamin sonunda. Türkü,lazi,cerkezi,kürdü, müslümani,yahudisi, ermenisi, musevisi ay yildizli bayragimiza gönül veren halkimizin her ferdine basta sehit analarimiza en kisa sürede idam kararinin onaylanmasi müjdesini vermek istiyorum.
Ne mutlu TÜRKÜM diyene!
2. idam kararini cikardiktan sonra her sehirde( ki en az on tane bulursun) örgüt üyesi yada yandaslarindan birer tane meydanda asacaksin.
sonrasi mi? 2023 .
ekonomik boyutu fazladır.Yatırım yapacaksın, fabrika kuracaksın, iş vereceksin.
bu itlere yağmurlu havada su vermeyeceksin.
yakıp yıkıcaksın bunun başka çözümü yok.
kandil'e yağdırcaksın napalmları tek bir canlı türü kalmayana kadar.
sonra es kaza kalanları kara haraketi ile tamamen sileceksin.

yok hayır ciddi şekilde savunduğum önermedir.
dağdaki o itlere hala insan diyen, militan diyen şerefsizleride gaz odalarına atmak lazım pek tabii.
tarihte görülen birşeydir. kafa koparmadıkça sonuca ulaşamazsın.
(bkz: sınır ötesi operasyon değil katliam istiyoruz)

(bkz: isyanlar kanla bastırılır)
düşman içerde, önce içimizdekileri temizleyip daha sonra sınır ötesi harekat yapılmalı. düşman olarak bütün kürtler anlaşılmasın, yalnızca bağımsızlık isteyen isyancı kürtlerden bahsediyorum.
hepsnin kelleleri gövdelerinden ayrılmadan bu iş sonuçlanmaz. önce o kelleleri gövdelerden ayırıp sonrada götlerine sokmak lazımdır.
kandile şanlı türk bayrağımızın dikilmesi. gerisi hikaye.
en başta pkk ile kürtlerin yüzde 80 lerin üstünde bir oranda ayrılmaz bir bütün olduklarını kabullenmek...

hastalığın teşhisini doğru koymazsanız tedavi edemezsiniz.

bu teşhisi koyduktan sonra ise kürtleri tanımak gereklidir....

kürtlerin hayatı istemek üzere programlanmıştır....

20 sene önce "pkk bu yüzden var" diye ortaya koydukları sorunlar ve isteklerin bugün tamamı gerçekleşmiştir ama hem pkk hala var ve hem bunlar hergün başka şeyler talep etmektedirler...

dolayısıyle kürt sorununun çözümü vermek değildir...kürt tatmin olmaz...

kürdün anlayacığı dil tektir...sana nasıl davranıyorsa en az 5 misli karşılık vereceksin...

bu onları bir başka gizli servis ayaklandırana kadar susturacaktır.
an itibari ile milletvekilliklerinde dokunulmazlığın terör suçlarında fesh edilmesi ve terör suçunun cezasının ölüm olması gerekmektedir, önce büyük orospu çocuğu apo ardından onun meclisteki piçleri öldürülmelidir. pkknın beyni yoktur sadece kol ve bacaktan ibarettir, eğer bu yazdıklarım öldürülürse sokakta değil pkk yandaşı puşi takan kürt göremezsiniz evet faşizimse bu ben faşistim.
olağanüstü hal ilan edilip, atış serbest emrinin çıkması ve şuanda özel birlikler olmadığı için görevli birliklerin ilk olarak saldırı stratejisi uygulanmasıdır.
ortada senin ülke bütünlüğünü bozmaya yönelik faaliyetler içerisinde bulunan bir -it sürüsü- örgüt var. sen bunca zamandır hala bunu bitirememişsen eğer; neler yaptıklarını ölçüp tartacaksın sonrasında masaya yumruğunu vuracaksın. ucuz bahanelerle ne kendini ne de bu vatanın evlatlarını kandırmayacaksın. bir ülke yönetiminde olsun belli bir yönetimde olsun yönetici konumunda sen varsan eğer, yönettiğin kişilerin her birinden ayrı ayrı sorumlusun demektir. bu sebeplerle senin yönetimin altında olan bir yerde ölümler yaşanıyorsa bunun karşılığını vermek zorundasın. dış politikalar, yok o ne der gibisinden söylemler içinde bulunamazsın. burada senin insanına karşılık bir tehdit var ve bunun tek çözümü, elinde bulunan tüm gücü gerektiği şekilde kullanıp bu tehdidin ortadan kaldırılmasıdır.bunu başka bir çaresi yoktur.
elimizde silahlar, aklımız başımızda dağlara açılalım!!!