bugün

kürk mantolu madonna _ sabahattin ali.
bir türk ailesinin öyküsü-irfan orga
ikea- masa

kuramadım amk
cin ali maceraları.
ilkokul 5. sınıfta okuduğum sarı zeybek.
(bkz: kutadgu bilig)
duygusal olarak beni en çok etkileyen kitap şimdiye kadar the kite runner sanırım. ağlayayazdım ama ağlamadım. gerçekten bu kitapta hüngür hüngür ağladım diyen yazarlar lütfen mesaj kutumu ziyaret etsinler.
finaliyle jean valjean yıkmıştır beni.
(bkz: victor hugo)
(bkz: sefiller)
duygusal olarak beni en çok etkileyen kitap şimdiye kadar the kite runner sanırım. ağlayayazdım ama ağlamadım. gerçekten bu kitapta hüngür hüngür ağladım diyen yazarlar lütfen mesaj kutumu ziyaret etsinler.

düzenleme: yanlış anlaşılmaya açık bişey yazmışım. ordaki bu kitap herhangi bir kitap. öneri istiyorum açıkcası. (bkz: format)
hüngür hüngür ağlamaya giriş 1.cilt.
sefiller'dir en yakın etkiyi yaratan
+ tarihce-i hayat.
+ asrin getirdigi tereddutler.
sevgi özel: uğur olsun... hıçkırarak ağlamam neden olan günlerce etkisinden kurtulamadığım kitap. sevgi özeli sevmesem de kitaba hayran kaldığımı söylemeliyim.
namık kemal imzalı, intibâh ve gülnihâl kitaplarıdır. kalitesi tartışılır ama verdiği acı tartışılmaz.
ŞU CILGIN TURKLER.
ana-gorki
sabahattin ali kürk mantolu madonna
cengiz aytmatov toprak ana.
sergüzeşt-samipaşazade sezai. dilber'in içine düştüğü o durum beni gerçekten çok etkilemiştir. özellikle sonunda baya bi ağladğımı hatırlıyorum.
cengiz aytmatov - toprak ana

--spoiler--
annenin, oğlunun ölüm haberini aldığı anlar.
--spoiler--
Ateşböceği yolu.
kuran*
yasli adam ve denizdi sanirim.yakaladigi baligi getirene kadar yemisti kopek baliklari.
esir şehir üçlemesi
kürk mantolu madonna
gün olur asra bedel.
Eroinle Dans'ta aglamistim. Hani kizin intihar ettigi kisim. O kiz benim arkadasima benziyor bir an onun oldugunu dusununce biraz duygusallasmistim. Biraz dedigime bakmayan yastiga sarilip salya sumuk aglamistim salak salak. Neyse
nihal atsız - deli kurt. öyle bir insanım ki hiç bir filmde hiç bir kitapta ağlayamam. bir tek bu kitap gözlerimi doldurmuştur.
güncel Önemli Başlıklar