bugün

Bir Erik Satie eseridir.Melodisi huzur verir size.Buyurunuz dinleyiniz.
https://youtu.be/S-Xm7s9eGxU
Çok derindir.
Anlatılmaz.
Yapacağım mesleğin adı .
icrâ ettiğim müzik aletinin ismidir. bununla birlikte çok sevdiğim bestekârdır.
(bkz: jean seberg)
Acısını,üzüntüsünü derinden hissettiğim ve sevdiğim bir aktris kendileri.
Homeros tarafindan yazildigi idda edilen iki büyük yunan destanıdir
Ayrica annemin bana hamileyken okuyup adimi ilyada koymaya karar vermesine sebep olan kitaptir.
Homeros tarafindan yazildigi idda edilen iki büyük yunan destanıdir
Ayrica annemin bana hamileyken okuyup adimi ilyada koymaya karar vermesine sebep olan kitaptir.
Ayse ve kübra ile (en sevdiklerim) sinemaya gittik cem yılmazın pek yakında filmi vizyonda idi.Bayilmistim adeta filme efsane gülmüştük.Normalde sütlü kahve içen adam filmci olunca latte içmeye başladı dort adam bir kafeye oturdular ve garsona sipariş verecekken fiyatları gördüler. Ve 1 latte 4 pipet istediler.

(Bize çok benziyorlardi)
Çünkü en sevdiğim renk mavi ve her tonu güzeldir. Ayrica renklerin anlami varmış mavinin ki de umut..
Zkahveci , çok önemli bir nick çünkü adımın baş harfi ve soyadım.Evet bu nicki bulmak çok zor oldu.
Suyum bitti yolda kaldım.
nick. okumalık.
(bkz: anlayamazsınız)
Çok kişi var hayatımda. Ama halen yanlızım.
bunu açıklamaya gerek olmadıgını dusunuyorum. merak eden arkadaslar varsa mesaj yoluyla öğretebilirim.. yani anlatabilirim.
belli olmuyor mu? açıklama mı lazım illa
Cemal süreya sever..
3 yıl önce liseliyken aldığım üyelik dolayısıyla.
Yeni bir günün doğumu demek. Çok sevdiğimde bir şarkıdır ayrıca.
(bkz: nothing special)
çevreme ne kadar belli etmesem de duygusal bir insanım ve hayatım hakkında verdiğim bazı kararların beni git gide yalnızlaştırması sonucu üzgün olduğum bi vakitte aldığım nick. Ve bu da neden sözlükte olduğumun açıklaması bir taraftan da.
dcmfburftm. evet. hiçbir anlamı yok. sözlüğe üye olurken almak istediğim tüm nickler alınmış, sinirlendim, random attım. evet.
şikago kadın olmaktır.
En aćık manası olan nick benimki.
Çok zor, bunun bir önemi yok.
tamamıyle random.