bugün

üniversitede iken masaüstü frp oynar idik, orada canlandırdığım büyücünün adıydı, ben uydurdum. bir anlamı yok.

ille de bir anlam arıyorsanız da: yiğit, mert, güçlü demektir. bir de kafkasya'da açan bir çiçek ismiymiş...
(bkz: umut sarıkaya)

görsel
Hiçbir şeyin olmadığı gibi nickiminde bir anlam ve önemi yok. Sadece anlık bir rastlantı.
Adımın Latince karşılığı ve aynı zamanda şirketimin adı.
Mr nobody izlediğim zaman bir bok anlamamıştım sonra neden nick yapmayayım, insanlar bayılıyor anlamadıkları her şeyi kutsallaştırmaya,anlamasalar dahi her sözü orada burada paylaşmaya dedim ve aldım....
peyami safa çiçeğimdir.
Aslında hepinizi temsilen kullanıyorum bu nicki. Lazcadır.
Suleyman: Kanuni'nin ismi

Sebil: Yayınevi...
Eski iskit tanrısı.
Büyülü rüzgar demektir. Okuduğum ilk çizgi romandır. O yüzden bunu nicki aldım.
kutsalına satır atan hindu.
Yeryüzüne düşen ilk rayban tanesi.

Şaka şaka adım soyadım yaşadığım yer.
Shakespeare'in mizahı yönüne dikkat çekmek isteyen nick.
Pet şişenin depozitosu mu olur aq diyenleri duyar gibiyim.
Babam simit satıyor, annem ev hanımı, 9 abim var. 2 odalı bir evde büyüdüm ve çekyatı 4 kardeş beraber paylaşıyorduk. Sizin babalarınızın aylık geliri 40 bin olduğu için çekyat ne bilmezsiniz. Böyle altını tutuyorsun, çekiyorsun, oradan bir parça çıkıyor ya da koltuğun arkasına baskı uyguluyorsun, yine 2 parca haline geliyor. Yatak oluyor yani. Yer sofrasında oturur, bir tencere yemeğe hep beraber gömülürdük. Başka yemek olmazdı evde.

Eşimden beklentim aynı hayatı bana yaşatabilmesi. Aylık gelirinin en az 25 bin olmasını istiyorum. Boyum 1.56, bana uygun birinin boyu en az 1.88 olabilir. Mutlaka müstakil villa olmalı demiyorum ama hiç olmazsa 5 odalı olabilir. Ada mutfak istiyorum ve mutlaka yardımcı bir kadın yanımda olmalı. Ayrıca çocuklarım için yabancı dil bilen dadı istiyorum ama asla güzel olamaz.

Bu sebeple böyle bir seçim yaptım.
Her şeyi anlatıyor.
Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.
Türk eğitim sisteminin olmazsa olmazı, coğrafya bilgimizin ölçütlerinden.
Akılsız, hayalperest.

Önemi: yok lan bi önemi sıradan bir nick işte ne önemi olacak amk*
bir deyimden yola çıkarak ortaya çıkmıştır.
kabıyla birlikte satılan bir malın kabı için alınan ve kap geri getirildiğinde alıcıya geri verilen para, kap bedeli.
kabıyla birlikte satılan bir malın kabı için alınan ve kap geri getirildiğinde alıcıya geri verilen para, kap bedeli.
gelişigüzel, öylesine, sıradan. doğrusu lalettayin. ama biz "i" yi söylemeyiz.
Acil durum butonu .
serdarsl06'nın şifresi.
impreza kelimesi Japoncada "gösteriş yapmak" veya "gösterişli olmak" gibi anlamlara gelir.

Ve bir Japon otomobil markası olan (bkz: subaru) nun ralli tipi yarışlar için ürettiği sürekli 4 çeker özelliğine sahip olağanüstü bir performansı ve kalitesi olan bir aracına verdiği model ismidir. (bkz: Subaru impreza)