bugün

Benim yok.
semtlere ve kız isimlerine takıntım var.
Sakallarım uzuyor.
Problemli adamım, bütün sorunlar benim yüzümden çıkar, fazla sevilmem.
Evden çıkmadan ocagi 5 kere ütüyü 3 kere , muslukları 2 kere kontrol ederim.
semtlere ve kız isimlerine fetişim var.
şehir içinde çok gezdiğim için istanbul'daki birçok otobüs ve metro hattını çok iyi biliyorum.
özelliksiz olmam.
Sadece görme duyusu ile mesafe ölcebiliyorum, alet edavata nadiren ihtiyacım oluyor.
ALLAH da beni böyle yaratmış.
Çok şükür.
Görevlerimi son güne bırakıyorum. Örneğin ödevimi son gün yapıp, sınavıma son gün çalıştığımda genelde yüksek bir not alıyorum.
10 yaş yaşlı göstermek...
kadınlar bana sürekli abi diyor.
10 ses sanatçısının sesini taklit edebiliyorum. ilginç değil ama benim için ilginç. üstüne gitsem baya taklitman olurum.
hayatımı dosyalara dökmeyi seviyorum. kişisel verilerimi değerlendirdiğim bir dosyam var. (google calendar'da)

görüştüğüm hatunları değerlendirdiğim bir dosyam var. (excel dosyası)

zihnimde tutmam gereken şeyleri yazdığım bir dosyam var. (yazı dosyası)
semtlere, kız isimlerine ve otobüs numaralarına takıntım var.
kafamda kurduğum seneryoların bağımlısıyım.
Doğruyu düşünüp bile bile yanlışı uygulamak. Hayatımın özetidir hatta. Düşündüklerimi yapsam şu an tamamen farklı bir hayatım olabilirdi ama düşündüklerimin tersini yapmamı sağlayan biri var içimde sanki ve hayatımı zkip attı sağ olsun.
semtlere, kız isimlerine ve toplu taşımaya fetişim var.
Daha önce hiç görmediğim birini gördüğüm an ki tespitlerimi her söylediğim an; 'siz beni tanıyorsunuz' başka açıklaması olamaz tepkisinden sonra ilginç olduğumu kabullendim *
Yeni tanıdığım insanları hep pozitif, güleryüzlü ya da cana yakın olup olmamasına göre ayırıyorum. Daha fazla Tanımaya çalışırken de en ufacık davranışlarını bile bunlara göre değerlendiriyorum.
çorapla uyurum ama çorapla uyanmam.
insanların ağzını açık bırakacak seviyede bilgi birikimi ve zekaya sahibim.

insanları can evinden vuram tespitler yapıyorum bu sayede. Hemen her daim de dediklerim çıktığı için kimsenin sevmediği yanında istemediği dışladığı biri oluyorum.