bugün

10 numara olarak başlayıp alexe benzetilirken şimdi pirlo gibi geriden oyun kuruyorumdur. hey gidi günler hey frikikten ne koyardım be...
orta saha ya da sağ bek.
forvet.

oyun kuruyomuş, kaldırımdan kaldırıma pasla oyun kuruyo.
Kale arkası.
kaleci olarak başlayıp orta sahaya kadar kendi çabalarıyla gelen ve 7 senelik amatör forvet var karşınızda.

maçtan yeni geldim çoğu futbolcunun yapamadığını yapabilirim.

tabiki halısahada bu dediklerim profesyonel anlamda çok az bir tecrübem oldu bırakalı da uzun yıllar oluyor.
Stoper beklersem yanima 2 adam ver beni dinlesinler
top geçmez ordan
ilerde ôn libero uygun
ileri geri koşu yaparım.
Sol bek, ancak sağ ayak mensubuyum, bir ümit ozatim adeta.
Sağ açık köpek gibi koşarım yol yaparım orayı.
(bkz: federico giunti) tarzı ama çok daha hızlısı. yani defansif orta saha.
kaleci. Kolunu çekip kasıtlı gol yemeyeninden.
(bkz: her türk forvet doğar)
Gardım ben o kadar uzağım.
Defans bloğunun her mevkisinde ve sağ kanatta oynadım. Okul takımında ön libero idim 21 (bkz: Andrea Pirlo) numaralı formamla.
Birkaç yıl amatör futbol deneyimim oldu.oynamaktan haz aldığım mevki sol açık veya ofansif orta sahadır lakin nerdeyse her mac
hocam beni fiziğimden dolayı forvet çıkarırdı.
Kale arkasi top toplayicisi.
Top toplayıcı.
çift yönlü orta saha. emre belözoğlu veya nuri şahin gibi.

savunma yönüm zayıf olduğu için hep 1 kişi eksik oynatırım takımı. hücumda da çok koşamıyorum zaten. bi tek iyi pas dağıtırım, talimat veririm. o kadar işte.
önceleri orta saha oynamama rağmen okul takımındaki hocamın 1.90 boyumla beni adeta jaap stam gibi yaptığı için defans göbeğidir. Sweeper oynarım.
ben halısahada yandan izleyen adamım her zaman, hatta bi gün lisede hocalar halısaha maçı yaparken bizde arkadaşlarla iyi geyik döner falan diye maça gitmiştik. ben orda fizikçiye hocam fizik kurallarına aykırı vuruyonuz, matçıya hocam fibonacci gibi dizdiniz adamları gibi taştaş geçerken rehberlikçi geldi ve dedi ki oğlum sen bunun için yaratılmışsın ve o günden beri hala maça çağırılınca giderim 15. adam olarak.
kaleci .
Ben stoperim ama bi arkadaşım var çakılı forvet.

(bkz: defansafidinlan)
Hakemim la Ben.
Sol bek yada orta saha merkez.
(bkz: top geçer adam geçmez)
sol açık, alternatif sağ açık. aynı zamanda kadıköyspor da santrafor olarak da oynadım.
güncel Önemli Başlıklar