bugün

sol kolumu bacak arasından geçirip oradan kavrayarak şey edilen pozisyondur. ulan akşam akşam dinden imandan çıkarmayın adamı tek başına ne pozisyonu yapacan aşk meşk başlıkları açın hele..
doggy yaparken kızı öpmeye çalışmak. çok seksi miyavvv:)
yer çekimine karşı iş yaparken sex etmek ba yı lı yoo rum...
cinsel pozisyonların hepsi.
Misyoner ile yavaş bir başlangıç yaptıktan sonra doggy stil ve daha sonrasından ters köpek pozisyonu. Tabi karşı tarafı tatmin ettikten sonra sarılıp uyumak.
(bkz: Cinsel Ankete ciddi ciddi cevap vermek)

En güzeli ateş etrafında zılgıt çekerektir.
(bkz: çok güzel pozisyonlar yakaladık ama hep ofsayttık)
(bkz: nefes alsın yeter)
Ayakta kucağa alırım

Domaltırım

Misyonerken karşı tarafın bacaklarını omzuna iyice dayayıp üstten aşşağı var gücümle yüklenirim

Banyoda, mutfakta tezgaha oturturum.
misyoner ve ters misyoner. yüz yüze iyidir.
oturup tvde haber izliyorum beynim mikiliyor. çarşı pazara gidiyorum ayakta cebim mikiliyor. sosyal medyada umutlarım mikiliyor.

çok seks dönüyor memlekette, ölü taklidi yapıcam korkumdan onu bile yapamıyorum.
Töbe Yarabbi...

(bkz: Gangnam style)
bugün için kaşık. değdircen bırakçan değdircen bırakçan. piçlik değilmi bişey de yapmican kudursun dursun.
Budur.

görsel

Beybi!
reverse cowboy dedikleri hede.
Seksi yaptık pozisyonu kaldı, öylemi...!
Doggy. Domalmasini biliyorsa tabi.
görsel
Bu pozisyonda yapmak favorimdir. Bacak omuzda değildir. Kadının iki ayağı tek elle tutulur. Bu şekilde görsellik güzel.
görsel

iğrenç oldu burası.
Ters cowgirl.

Bir kız bunun hakkını veriyorsa o kıza tapınabilirsiniz. Çünkü o kız sizi hep mutlu edecektir.
gary kasparov sicilya savunması.
üçgen şeklinde birbirimize takma pozisyonu.
sevgili liseli kardeşlerim, ufak atınız. öyle ekranda durduğu gibi durmuyor, zamanı gelince anlarsınız ^^
(bkz: prone bone)
(bkz: butterfyl)
(bkz: reverse cowgirl)
(bkz: doggy)
(bkz: indrani)
(bkz: lotus)
(bkz: kilit)
(bkz: jugghead)

Tşk.
misyoner tabikide nokta atışı yaparken butun bedenını hıssedıceksın oda senı hıssedıcek.