bugün

Bugün okulda psikodrama yaptık. iki öğrenci korkularından bahsettiler. Hiçbirinin korkusu benim korkularım kadar ilginç değildi. Sessizlikten nefret ederim. Sessizlik içinde suçu barındırır gibi geliyor bana. Gerçekten de öyledir. Sessiz ortamlar ıssızlık... Korkutur bizi. Bu sessiz çığlığın tablosunu yapmak isterdim. islami görüşten insanlar kıyamet alameti olarak binaların artmasını gösterir. Gerçekten de gündüzün ışıkları üzerimizdeyken kuşlar cıvıl cıvıl öterken bu sessizliğe ve karanlığa nasıl teslim olabiliriz. Sessizlik ve sessiz insanlar tehlikelidir.

Sessiz insanlar gündelik sorunlarla ilgilenmezler. Yağmuru severler ama güneşten nefret ederler. insan görünce başlarını öne eğerler. Savaşı düşünürler. Korkuyla yaşarlar. Korkuları genelde kendilerini ele verir.

Bir köylü 2030da herkesi eşcinsel yapacaklarını iddia etmişti. insanlar korkuyorlar. işgal edilmekten, kültürel erozyona ugramaktan ve aile yapılarının değişmesinden korkuyorlar. Kendi içlerinde kimseye açıklayamadiklari geleneğin bastırılması gerektiğini dayattığı arzuları var.

San Francisco da bir eşcinselin karşılaştığı sorunlar ile Türkiye nin bir köyündeki eşcinselin karşılaştığı sorunlar bir değil. Türkiye nin eşcinsel köylüsü onun hakkını arayan bir Cihangir solcusunu sevmeyebilir. Hatta en çok karşı çıkan da o olur.

insan neden korkularından kurtulmak istemez

Bu çok iddialı bir başlık oldu. Birkaç başat korkum var. En büyük korkum birisine zarar vermek. iki defa trafik kazası geçirdim. Eğer birisi zarar görseydi mutlaka hayatıma son verirdim. Kusursuz bir hayatım olmasını istiyorum.

Bazı insanların çok rahat bir şekilde başkalarına zarar verebilmesi bence türk toplumunun zorbalara karşı isyankar bir tutumu olmamasından ileri geliyor. Zorbalari cezalandıramiyoruz. Türk adalet sisteminin yetersizliğinden dolayı bir yakinmam söz konusu değil. Halk olarak neyin doğru olduğunu bilmiyoruz.

Arada kalmışlık doğu-bati çatışması

Sözgelimi bizim ahlak yasamiz doğu-bati çatışmasından doğmalidir. Türkiyenin ahlak yasası nedir?

Birkaç tane yasa sayayım

Aile içi şiddet kötüdür
Taciz tecavüz kötüdür
Konut dokunulmazlığıni ihlal kötüdür
Vücut bütünlüğüne zarar vermek kötüdür
Fikir hürriyetini kısıtlamak kötüdür
Vs vs

Levhalar üzerine değerler yazmak kolaydır. Birbirinden nefret eden bir toplumda değerleri benimsetmek kolay değildir. Tabii ki kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Fakat ortada fiili bir bölünmüşlük var. Türkiye nin en zeki yazarlarından birisi ülkenin yüzde altmışı aptal diyor ve milyonlar bunu olumlu karşılıyor. Ve ben üniversitede toy bir delikanlıyken bu adamı sevmediğim için araştırma görevlisi tarafından aziz nesin i sevmeyen sözüm ona bağnaz birisi olarak fişleniyorum.

Şimdiki okuduğum okulda bir yanlış anlaşılma sonucu kendi fakültemi aramadigim için öğrenci işlerinden fırça yiyorum. Ve öğrenci işlerinin beni fırçalamasi o kadar kaniksanmis ki ağlamaktan başka elimden başka bir şey gelmiyor.

Ne mi yapıyorum arkadaşlar sadece zenginlerin kolu uzunlarin güç sahiplerinin hakkını arayabildigi bir ülkede susmaktan başka bir şey yapamıyorum.

Mesela bu başlık altında size sizin deyiminizle çılgın fantazilerimi (fantezi değil fantazi ) anlatmak istiyorum.

Köpek dişlerini bana göstererek ısıracak gibi bakanlardan nefret ediyorum. Onlara tasma takmak istiyorum. Asdfghk

Üzerimde hegemonga kurmak isteyenlerin de önümde diz çöküp köpek taklidi yapmasını istiyorum. Asdfgh

Bu kadar.
Kalabalık ve kurumsal bir toplantının tam ortasında sigarayı yakıp “nabıcaz be kamil?” Diye söze başlamak.
(bkz: ayak fantezisi)
Kırmızı jartiyer, jakuzi ve şampanyadır.
Opsiyonel olarak kelepçe de olabilir.
(#30253751).
Vampirler gibi kan emerek seks yapmak.
kız öğrenci yurdunda gezen ipek gecelikli kızları hayal etmek. tabii orda da son derece bakımlı ve naifler. birbirlerine karşı konuştukları kibar türkçe'yi de tahayyül etmek zor değil elbette.
(bkz: Kelepçe)
vurucan kırba..

şaka lan şaka.
(bkz: liane de pougy ile avrupa yı gezmek)
(bkz: liane de pougy ile tutku dolu bir aşk yaşamak)
(bkz: caroline otero ile transatlantikte şampanya içmek)
Karlarda yatıp sarılarak ve öpüşerek yuvarlanmak.
dip not: bugün denendi azeri bir uşakla.
bir kişinin yazımı okurken boşalması. ben de izlicem.

oha ne güzel olur lan. kalemini sik gibi kullanan yazar diye adım çıkar.
önce sevişecek birini bulmak.
bütün sözlük kızlarıyla aynı anda sevişmek.
sevişmeye fortlayarak başlamak. tahrik eder deneyin.
partneri ağlatıp o şekilde hafif bir zorlamayla ilişkiye girmek. Hah bir de kızceğiz size küsüp arkasını döner, yatağa uzanır ve öyle ağlarsa oh evet bebeğim işte tam öyle.
tek kadının yetmediği fantazilerdir.
(bkz: seks fantazileri ve bilgileri) (#17714027)

ip ile siki hafifce sıkıp bağlamaktır.. çok sıkmayın ki kangren olabilirsiniz.. zaten az sıkım yeterli oluyor.. sik(yarrak) değişik bir hal alıyor daha değişik zevk alıyorsunuz çünkü genişliyor yarrak ve sinirler ortaya çıkıyor daha fazla.. penisi az şişenlere de yardımcı olabilir(hiç şişmeyenlere deemdim, az şişenlere dedim.. o da belki, bilmiyorum artık).... hayırlısı inşallah..
(bkz: 19 litrelik kendinden pompalı nutella damacanası)
sevişirken götü tırmalatmak. karşıdakinde tırnak olması lazım biraz tabii.
yazarların yazmamalarında fayda olan fantazilerdir.
(bkz: fanta)
(bkz: fantezi)
yazarların beyinlerinin kivrimlarinda dolanan kimi uçuk kimi kaçik kimi dehşet kimi inanilmaz fikirlerin ve duşuncelerin kelimelere yansitilmiş hali... kendimden örnek verecek olursam;

(bkz: 19 litrelik kendinden pompali nutella damacanasi)