(bkz: you have a guest sir) şaka lan şaka, bildiğin ding dong.
ziriririllll'dir. *
(bkz: master of puppets)
dinn dennn dönnn *
sordum sarı çiçeğe, vokaller alınmış şekilde çalıyor.
kapi zilimi unuttuguma inana.iyorum teneffus zilinide. unuttum.
Jajajajajajajajjajjajajajajajjajajajaajajjaajajajjajaj.
Rumba versiyonu yuklenmistir.

Rumba da zangalaaaaaaa! Gibi garip sesler cikartiyor. Epey yuksek.
Zilin pilinin bittiği bir gerçektir.
ek olarak evim bir yalnızlar rıhtımı kadar yalnızlık barındırsa da ara da zili söküp, kapıyı sadece kapıya astığım not daki ritmleri çalan kişilere açıyorum bunu da belirtmek isterim bir davulcu olaraktan. ben de parola ritm dir. bass gitarını da getirsen bana kolay kolay ritm yediremezsin yani, ama biliyorum ki bu kimsenin sikinde değil. ben de açmam kapıyı olur biter. artık metronom la mı gelirsin naparsın bilemem.

edit: imlacık, böyle çük kadar bi şey.
Unuttum bir çalıp geleceğim. Cik cik cik cik cik cik miş.
çaldım geldim. ciirrrkkcuurrkk cuuuk cukk cik cik
ana bana ana banaaaaaaa gar yolaaaa gaaaar yollaaa gar yollaaaaaaaaa. Evet tabiki de bu deil, malesef degil oysa bu olsaydi kapiyi hep guleryuzle acardim, bu olmali, bu olsun.
Honki ponki toni nok çalona bimbo bori rok muşi muşi hubobo kozi zok çiki çiki şayne tiki tak tok. açmıyoruz.
dın dınnnnnn dın dınnnn. (bkz: ne hallere düştük)
kezo kezoo kezooo kezooo kezoooooo kezoooooooo.
lililliilllllilillilillillli.
'dın dan dooon' seklındedır.
* *
din dan don soundtrack mix david guetta.
misafiriniz gelmiştir lütfen kapıyı açınız. konuşuyor bizim zil
özel yapımdır.

http://www.youtube.com/watch?v=ayQbCp90-YQ
dinden dön.

not: döndüm.
çi pet pet pet pet hadi yavrum bidaha çi pet pet pet pet şeklindedir.not : tabiki değildir.
sentenced * lower the flags yapacak kadar melankolik ve aşığım ama yapmadım. çünkü zil 3 dakika 34. saniye boyunca çalamaz, ha çalarsa bile, hemen kapıyı açma huyum da yok gerçi ama, ama ama sı var. boşver.

edit: 3.