bugün

Rıza kocaoğlu.

Allahım bana onun fanatikliğinde bir bey ver başka türlüsü mümkün değil.

Bir sürü kalp.
fethiye'de ünlü vardı da biz mi görmedik!
rte'yi gördüm ben. ama çok oldu. bu bilgi de gerçek hayatta çok bir sikine yarar eminim. küfürlerin %95'i başlığı açana geri kalanı bu başlığı entry girenlere girsin. herkes ego kasma peşinde aq.
(bkz: zerrin tekindor).
inna. izmire gelmişti.
Gizem karaca.
Yılmaz Erdoğan. Kendisiyle sanki ben de ünlüymüşüm gibi ismimi soy ismimi söyleyip tokalaşmıştım. Adam nerden tanıyorum acaba bakışları atmıştı.
halil söyletmez. Buraya geldide ünlü mü la o.
görsel

Kral
Haluk levent abi *
recep tayyip erdoğan'dır.
Şener Şen. Beyoğlunda bir mekanda görmüştüm. Hatta daha önce de o civarlarda birkaç kez gördüm( herhalde o taraflarda oturuyor) ve son görüşümde yanına gidip kısa bir sohbet te ettim. Ona dedim ki " Şener abi seni dünya sinemasına sunmalıydık, senin eline su dökecek oyuncu dünyada yok" aynen şöyle cevap verdi; " ben böyle mutluyum, dünya yıldızı olmak gibi bir gayem hiç olmadı. Ülkem, halkım tarafından sevilmek bana yetiyor". Ee, boşuna sevmiyoruz biz bu adamı. Ömrü bol olsun.
Ahmet Kural.
Pardon kral diyecektim.Şunu bil ki adam dünya güzelisin!
Avm 'ye gelen pamela ve cengiz kurtoğlu.
erdoğan.
Burak özçivit, asker filminde askeri araçla ( tank ) yardım etmiştik, saolsun oda tank’ı yanaştırmamıza yardım edip değnekçiliğimizi yapmıştı. Bu da böyle bir anımdır.
çengelköy beylerbeyi kuzguncuk buralar dizi setlerinin vazgeçilmezi olduğu için. illa bir kerata çıkıyor karşıma.

en son özkan uğuru gördüm. vaniköy cciharlarında. yanından yürüdüm geçtim. sinirli gibiydi baya bir. ilişmedim hiç. oradaki villada tahminimce dizi çekiyorlardı. çünkü set araçlarından 2 adet vardı. ne çekerler ne oynar bilmem.
(bkz: e f f e)
Murat dalkiliç konseri.
ilber ortaylı.
popstar erkan.
Nihat Hatipoğlu.
daha dün gördüm kendisini Bruce Dickinson.
Mustafa Ceceli. Cecelistler adamı yer valla. O ne biçim sempatiklik göstergesi be.
Nuri alço. Okey oynuyordu arkamda,mekan vegas/görükle. Yan tataftaki kızlar adama bakıp gazoz isteyip gülerek yılışık hareketler sergiledikleri için adam arkadaşlarından Özür dileyip kalkıp gitti. iyi mi oldu şimdi.
güncel Önemli Başlıklar